Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan:  “Türkiye’nin bu enerjiye ihtiyacı vardı “

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan: “Türkiye’nin bu enerjiye ihtiyacı vardı “

Türkiye’de güvenli ve verimli brülör teknolojilerinin öncüsü olan Gökçe Brülör, 2022 yılında dünya genelinde yaşanan pandemi ve enerji krizine rağmen Türkiye’deki mevcut pazar payını artırmayı başardı.

 Seneyi hedefledikleri cironun yüzde 20 üzerinde kapattıklarını ifade eden Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, Gökçe Brülör’ü tekrar eski gücüne kavuşturacak hamleler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Türkiye’nin yenilikçi enerji şirketlerinden Han Enerji, 2022 yılının başında sürpriz bir yatırımla; 60 yılı aşkın süredir Türkiye’de güvenli ve verimli brülör teknolojilerinin öncüsü olan Gökçe Brülör’ü satın almıştı. Bu yatırım kararı ile Han Enerji dinamizmini, Gökçe Brülör’ün birikimi ile buluşturduklarını ifade eden Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, Gökçe Brülör’ü tekrar eski gücüne kavuşturacak hamleler yaptıklarını ve yapaya devam edeceklerini ifade etti:

“Malatya’da ‘yakma teknolojileri üssü’ kurma projesini hayata geçirdik”
“2022 yılında dünya genelinde yaşanan pandemi ve enerji krizine rağmen Türkiye’deki mevcut pazar payımızı artırmayı başardık. Seneyi hedeflediğiz cironun yüzde 20 üzerinde kapattık. Görkçe Brülör olarak, güçlü AR-GE’miz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile brülör pazarına yeni bir soluk getirdik. “Türkiye’nin global markası” olma iddiasıyla yurt içinde ki başarılarımızı ve iddiamızı, dünyaya yaymayı hedefliyoruz. Bu kapsamda; yenilikçi bakış açısı ile 2022 yılında AR-GE ve teknoloji yatırımlarımıza hız verdik. Malatya’da “yakma teknolojileri üssü” kurma projesini hayata geçirdik. Bu proje ile “tasarım merkezi”,  “ısı laboratuarı” ve  “üretim merkezi”  kurulumu çalışmalarının startını verdik. 

“İhracatımızın, ciromuzun yüzde 50’sini oluşmasını hedefliyoruz”
İhracatımızı arttırabilmek adına hedef pazarlar belirleyip, bu pazarlarda marka konumlandırma çalışmalarına başladık. Yurt dışı bayi ve servis yapılandırma çalışmalarımıza hız verdik.  13-16 Eylül tarihinde Rusya St. Petersburg şehrinde gerçekleşen Kazan ve Brülör Fuarı’na katıldık. Fuar sonrası yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımızı ve potansiyel paydaşlarımızı, fabrikamızda ağırladık. 15 Haziran 2022 tarihinde Kazan ve Basınçlı Kaplar Sanayicileri Birliği ( KBSB ) ile sıcak buluşmaya ev sahipliği yaptık.  KBSB Genel Kurulu’nda, Orta Asya’daki 25 Milyar dolarlık İş Hacmine dikkat çekmek üzere KBSB üyelerine bilgilendirme yaptık. Tüm bu ihracatı geliştirme çalışmalarımız kapsamında ihracatımızın, ciromuzun yüzde 50’sini oluşmasını hedefliyoruz.

“Kurumsal iletişim departmanını hayata geçirdik”
Markalaşma çalışmalarımızı ve iletişim kalitemizi artırmak, uluslararası ölçekte sürdürülebilir bir marka olmak hedefiyle “kurumsal iletişim” departmanını hayata geçirdik.  Kurumsal iletişim faaliyetlerimiz kapsamında kataloğumuzu ve web sitemizi tüm teknik dokuman arşivimizi; Türkçe, Rusça ve İngilizce olarak yeniledik.

“2023 yılında dünyadaki varlığımızı daha da genişleteceğiz”
22 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz vizyon toplantısında 2023 yılı için strateji ve hedeflerimizi paylaştık. Tüm çalışma arkadaşlarımızın da görüş ve önerilerini alarak, gelecek vizyonumuzu oluşturduk. 2023 yılında hem ülkemizdeki hem de dünyadaki varlığımızı daha da genişleteceğiz. Bu büyümeye paralel olarak insan kaynağına ve kurusal altyapımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz.

2022 yılında ERP ve CRM sistemini kurduk. Firmadaki takım arkadaşlarımızla; değişim, hedef ve ekip ruhu odaklı çalışma sistemimizi hayata geçirdik. Aynı zamanda çalışanlarımız için hizmet içi eğitim programları düzenledik.

“Mutlu servis, mutlu müşteri”
Sektördeki pazar payımızı genişletmeye devam ederken, satış sonrasında da müşterilerimize destek olmayı sürdüreceğiz. 2022 yılı içerisinde yaptığımız değişime yönelik aksiyonlarımızla yurt içi servis ve bayi ağımızı tamamladık. Satış-pazarlama ve servis ekibimizi yeniden yapılandırarak, büyüttük.  Türkiye’deki tüm servis ve bayilerimize toplam 1000 adet ziyaret gerçekleştirdik. Servislerimize; tanıtım, yedek parça ve teorik / pratik eğitim desteğimizi arttırdık. “Mutlu servis, mutlu müşteri” politikamıza uygun olarak, satış sonrası servislerimizle işbirliği ve dayanışmamızı artırıp, onlarla daha yakın bir iletişim ortamına girdik.

“Gelecek yıl, 60. kuruluş yılımızı kutlayacağız”
Tüm bu çalışmalarımız doğrultusunda sürdürülebilir büyüme hedefliyoruz. Hayata geçirdiğimiz ve hedeflediğimiz çalışmalarla bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Çünkü biliyoruz ki Türkiye’nin bu enerjiye ihtiyacı vardı. Bir yıl önce çıktığımız bu yolda bize inanan; tüm bayi ve servis teşkilatımıza, çözüm ortaklarımıza ve takım arkadaşlarımıza yürekten teşekkürlerimi sunuyorum

2023 yılında yeni yatırım planlarımız ile Cumhuriyetin 100. yılına yakışır atılımlara hazırız. Gökçe Brülör’de değişim, 2023’te ve sonrasında da artarak devam edecek. Gelecek yıl, 60. kuruluş yılımızı kutlayacağız. Paydaşlarımızla daha nice güzellikleri paylaşmayı ümit ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Gökçe Brülör’ün e-ticaret Platformu Açıldı! 

Gökçe Brülör’ün e-ticaret Platformu Açıldı! 

Gökçe Brülör, inovatif brülör teknolojilerini artık, www.gokcebrulor.com web adresi üzerinden de tüketicilerle buluşturuyor.  Gökçe Brülör ’ün…
Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Isıtma sektörünün öncü firmalarından Gökçe Brülör, 1964 yılından bu yana yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı…
GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

Isıtma sektörünün öncü firmalarından Gökçe Brülör, yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla 1964 yılından…