Bosch Termoteknik, 2020 Yılına Motivasyon Dolu Bir Giriş Yaptı

Bosch Termoteknik, 150’ye yakın çalışanının katılımıyla, İstanbul Küçükyalı’daki Bosch Türkiye ve Orta Doğu Genel Merkezi’nde bir araya gelerek 2020 yılı stratejisini ve yeni projelerini paylaştı.

“Geleceğe Cesaretle” temasıyla ve 150’ye yakın Bosch Termoteknik çalışanının katılımıyla Ocak ayında gerçekleştirilen “Get Together” etkinliğinde; 2019 yılı değerlendirildi ve yeni yıl stratejisi, hedefleri ve paydaşlarla gerçekleştirilecek yeni projeler konuşuldu. Zorlu geçen bir yılı hedeflerini aşarak ve sektördeki liderliğini koruyarak tamamlayan Bosch Termoteknik, 2020 yılında da tüm iş ortaklarına ve kullanıcılarına odaklanacağı projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor.

1 Ocak 2020 itibarıyla Bosch Termoteknik’in yeni Satış Genel Müdürü olan Kıvanç Arman, Termoteknik çalışanlarının motivasyonu ve heyecanını paylaştığını dile getirdiği konuşmasında: “Tüm koşullara, önümüze çıkabilecek tüm engellere hazırlıklı olarak; yenilikçi, kapsayıcı, kaliteli ürün ve hizmetlerimiz, iş birliğini destekleyen, karşılıklı güvene dayalı yönetim anlayışımız ve şeffaflığımız ile yolumuza devam ediyoruz. Bosch Termoteknik Ailesi olarak, 2020 yılında müşteri odaklı yaklaşımımızı temele koyduğumuz projelerimizle yine sektörümüzde öncü adımlar atacağız. Sürdürülebilir başarımızı, değerli iş ortaklarımız ve paydaşlarımız olan siz çalışma arkadaşlarımız sayesinde elde ediyor ve bundan gurur duyuyoruz. Bu noktada, sizlerin gelişimini destekleyen bakış açımız ve sinerjimizle “Cesaretle Geleceğe” diyerek hep birlikte başarılı bir yıl geçireceğiz.” dedi.

Şirketin temelini ve varoluşunu yansıtan müşteri odaklı projelerinin ve 2020 hedeflerinin paylaşılmasının ardından ise, şirket stratejisindeki “Ticari alanda büyüme, dijitalleşmede dönüşüm ve yaratıcı düşünme” konu başlıkları hakkında interaktif bir çalışma yapıldı. Projelerle ilgili yorum ve katkılarını aktaran çalışanlar, hareketli ve verimli geçen günün akşamında gerçekleştirilen akşam yemeği ve yeni yıl partisi ile eğlenceli bir kapanış gerçekleştirdi.