Uzun Ömürlü ve Tasarruflu “NMP Monoblok Santrifüj Pompa”

Uzun Ömürlü ve Tasarruflu “NMP Monoblok Santrifüj Pompa”

Masdaf, sürdürülebilir bir dünya için farklı sektörlere enerji ve su kaynaklarını etkili ve verimli kullanan uzun ömürlü pompa çözümleri sunmaya devam ediyor.

Masdaf, “NMP Monoblok Santrifüj Pompa” ile su ve endüstriyel sıvıların taşınmasında; enerjiden tasarruf, işletmede kolaylık ve uzun süreli kullanım avantajı sunuyor.

Yarım asra yaklaşan köklü geçmişiyle Türkiye’de pompa sektörünün öncü markası olan Masdaf, güvenilir ve tasarruflu akışkan teknolojileriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Güçlü konstrüksiyon özelliği
Masdaf
, gövde ve çarkları AISI 316 paslanmaz çelik sacdan imal edilen “NMP Monoblok Santrifüj Pompa” ile; ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde sıvı transferinde, binalarda su transferinde, sulama sistemlerinde, yıkama ve ters yıkama OEM proses ısıtma ve soğutmada, az ve orta agresif akışkanların transferinde, su arıtma ve su filtreleme (Reverse Osmosis) sistemlerinde; su kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılmasına katkı sağlayarak, iklim kriziyle mücadelede önemli rol oynuyor.

3 – 200 m³/h debi , 10 – 70 mss basınç gibi geniş bir çalışma aralığına sahip olan NMP Monoblok Santrifüj Pompalar, -20 °C ile + 100 °C sıvı sıcaklık aralığında ve akışkana göre farklı mekanik salmastra opsiyonları ile çalışabiliyor.

Hafif ve kompakt tasarım
Hafif ve kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplayan NMP Monoblok Santrifüj Pompalar, sessiz çalışma özelliğiyle de işletmelerde yüksek konfor sunuyor.

Kolay müdahale imkânı
Back-pull out özelliği, emme ve basma hatlarını bozmadan, çark ve salmastraya kolayca erişim imkânı sunarak, olası bir acil durum karşısında mekanik salmastranın hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesine olanak sağlıyor.

İlgili Haberler

Masdaf, İş Ortaklarına: ‘Gerçek Değişime Hazır mısınız?’ Dedi

Masdaf, İş Ortaklarına: ‘Gerçek Değişime Hazır mısınız?’ Dedi

Pompa sektörünün öncü markalarından Masdaf, ‘Gerçek Değişime Hazır mısınız?’ konseptiyle Kıbrıs’ta düzenlediği Vizyon Toplantısı’nda iklim krizi…
Masdaf Çalışanları, TEMA Vakfı İçin İyilik Peşinde Koştu

Masdaf Çalışanları, TEMA Vakfı İçin İyilik Peşinde Koştu

Dünyada kıtalar arasında gerçekleştirilen tek maraton olan ve bu yıl 45.’si düzenlenen Türkiye İş Bankası İstanbul…
Pompalar, Küresel Enerji Tüketiminin Yüzde 22’sinden Sorumlu

Pompalar, Küresel Enerji Tüketiminin Yüzde 22’sinden Sorumlu

Dünya genelinde ülkeler, hızla artan enerji maliyetleri ve iklim değişikliği nedeniyle enerji politikalarını yeniden gözden geçirip,…