Rebii Dağoğlu’ndan gündem yaratan açıklamalar

Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, Aldağ A. Ş., Genel Müdürlük değişimi ve İSKİD Olağan Genel Kurulu hakkında iklimlendirme Tv’ye çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, yakın zaman içerisinde Ozan Atasoy’dan boşalan Genel Müdürlük Görevini üstlenen Doruk Oflaz’la birlikte sektörünün köklü firması Aldağ A.Ş.’de yaşanan Genel Müdürlük değişimi ve İklimlendirme sektörünün en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan İSKİD’deki seçim süreci hakkındaki sorularımızı cevaplandırdılar.

2018 yılı son çeyreğinde Aldağ A. Ş., Genel Müdürlük koltuğuna Aldağ A.Ş. bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Doruk Oflaz oturdu. Aldağ A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Rebii Dağoğlu, bu gelişmeyi şirketin eski bir çalışanı olarak “yuvaya” geri dönmesi olarak değerlendiriyor. Doruk Oflaz, Aldağ A.Ş.’yi ailesi gibi görüyor, Dağoğlu ise Oflaz’ı “şirket çıkarlarını daima kendi çıkarlarının üstünde tutan” bir dost olarak tanımlıyor. Aldağ A.Ş.’nin sektörel sivil toplum kuruluşlarına bakış açısını ve STK’lardaki seçim süreçleri ile ilgili Rebii Dağoğlu ve Doruk Oflaz çarpıcı açıklamalar yaptılar.