PNOSAN GROUP Yeni Fabrika Binası Açılışı – Pazarlama Yöneticisi Nida Şahin ile Röportaj

 

Pnosan Group’un Velimeşe OSB 2. Yan Yol üzerindeki yeni hizmet binasının açılışı, yoğun katılımla gerçekleşti. Pnosan Group Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Şahin, açılış töreninde yaptığı konuşmada, şirketin 1993 yılında küçük bir işletme olarak başlayıp bugün dünya çapında bir başarı elde ettiğini vurguladı.

Şahin, Pnosan Group’un bu başarısının ortak ekip çalışmasının bir ürünü olduğunu belirterek, firmanın geçmişte ve şu anda çalışan tüm personeline teşekkür etti. Nordsteam markası ve ürünleri ile ülke ekonomisine sağlanan katkılardan gurur duyduklarını belirtti. Milli imkanlarla değer kattıkları ürünler ve ülkelerinin geleceğine duydukları güvenle yeni bir fabrika yatırımı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Şahin, daha fazla çalışma ve üretimin şirketlerini daha ileriye taşıyacağı inancıyla yeni fabrikada ülkeleri için değer üretmeye devam edeceklerini söyledi. Katılımcılara teşekkür ederek, yatırımlarının ülkelerine hayırlı olmasını diledi. Bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese minnettarlığını ifade etti.

İlgili Haberler

Pnosan Group Pazarlama Yönetimi ve PR Nida Şahin

Pnosan Group Pazarlama Yönetimi ve PR Nida Şahin

Pnosan Group Pazarlama Yönetimi ve PR Nida Şahin ile kısa bir röportaj yaptık.