SOSİAD’dan Sıcak ve Samimi Geleneksel Kahvaltı Buluşması

SOSİAD’dan Sıcak ve Samimi Geleneksel Kahvaltı Buluşması

Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği (SOSİAD), 26 Mayıs Pazar günü İstanbul’un gözde mekanlarından CVK Park Bosphorus Hotel’de geleneksel kahvaltı organizasyonunu gerçekleştirdi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da SOSİAD ailesi, dostane bir atmosferde keyifli bir pazar sabahı geçirme fırsatı buldu.

Geleneksel hale gelen bu etkinlikte, katılım oranı oldukça yüksekti. Organizasyon, üyelerin sadece iş dünyasında değil, sosyal hayatta da güçlü bağlar kurmalarına olanak tanıyan sıcak ve samimi bir ortam sundu.

Etkinlikte konuşma yapan SOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Türkay Yıldırım, katılımcılara teşekkürlerini ileterek, derneğin birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yaptı. Yıldırım, “Her yıl bu kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek hem dostluğumuzu pekiştiriyoruz hem de sektörümüzün gelişimi adına fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakalıyoruz” dedi.

Kahvaltı boyunca üyeler, gündeme dair konuları ve sektörün geleceğine ilişkin değerlendirmelerini paylaşırken, yeni iş bağlantılarının temelleri de atıldı. SOSİAD ailesi, sohbet eşliğinde edilen kahvaltının ardından, gelecek etkinliklerde yeniden bir araya gelmeyi temenni ederek organizasyondan ayrıldı.

Bu sıcak buluşma, SOSİAD’ın üyelerine sunduğu aidiyet duygusunu ve sektör içindeki güçlü bağları bir kez daha ortaya koydu. Derneğin geleneksel kahvaltı buluşması, iş dünyasının yoğun temposunda bir nefes molası sunarken, sektörün dayanışma ruhunu pekiştirmeye devam ediyor.

https://sosiad.org.tr/sosiaddan-sicak-ve-samimi-geleneksel-kahvalti-bulusmasi/

 

İlgili Haberler

SOSİAD’ın Yeni Dönem Başkanı Türkay Yıldırım, Göreve Hazır!

SOSİAD’ın Yeni Dönem Başkanı Türkay Yıldırım, Göreve Hazır!

SOSİAD’ın 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 17 Ocak 2024 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Toplantı,…
SOSİAD: ‘’Meslek Lisesi Memleket Meselesi’’

SOSİAD: ‘’Meslek Lisesi Memleket Meselesi’’

SOSİAD-Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği, ISK-SODEX Fuarı esnasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokolü kapsamında…
SOSİAD Geleneksel Soğutmacılar Yemeği’nin Altıncısı Yoğun Katılımla Gerçekleşti

SOSİAD Geleneksel Soğutmacılar Yemeği’nin Altıncısı Yoğun Katılımla Gerçekleşti

SOSİAD-Soğutma Sanayi İş İnsanları Derneği Geleneksel Soğutmacılar Yemeği’nin 6.’sı, ISK-SODEX İstanbul Fuarı kapsamında 27 Ekim tarihinde…