İşletmeleri Mükemmel Isıtan Teknoloji: Goldsun CPH

İşletmeleri Mükemmel Isıtan Teknoloji: Goldsun CPH

Radyant ısıtma teknolojilerinin öncüsü Çukurova Isı, ısınmada yüksek konfor ve tasarruf arayan işletmelere, Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcıları sunuyor.

Güneşin dünyayı ısıtması prensibine dayanılarak geliştirilen Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar, ısıtmanın güç olduğu işletmelerde maksimum konfor sağlarken, ısıtma giderlerinden de yüzde 70’lere varan oranlarda tasarruf sağlıyor.

Çukurova Isı, kış aylarında işletmelerde ve endüstriyel tesislerde; hızlı, verimli ve konforlu ısıtma sağlayan teknolojileri ile kullanıcılarına en iyi ve en ekonomik ısıtma performansı sunmaya devam ediyor.

Bütçe dostu
Çukurova Isı, güneşin dünyayı ısıtması prensibiyle geliştirdiği “Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar” ile ısıtmanın güç olduğu; yüksek, büyük ve izolasyonu olmayan işletmelerde maksimum konfor sağlarken, ısıtma giderlerinden de yüzde 70’lere varan oranlarda tasarruf sağlıyor.

Genel ve lokal ısıtma özelliği
Kış soğuklarında rahat ettiren teknoloji “Goldsun CPH”, yüksek yüzey sıcaklığı ile çalıştırıldığı andan itibaren rejime girerek, anında ısıtma sağlıyor. “Goldsun CPH”, genel ısıtmanın yanı sıra istenen bölgelerde lokal (bölgesel) ve spot (noktasal) ısıtma da yapabiliyor. Böylece işletmelerin ek mesai saatlerinde yalnızca ısıtmaya ihtiyaç duyulan bölgede veya bölgelerde ısıtma yaparak, tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda kişisel konforu maksimuma çıkaran “Goldsun CPH”, işletmede çalışan personelin, ortam şartlarından kaynaklı verim kaybı yaşamasının da önüne geçiyor.

Yüksek verim
Doğalgaz veya LPG ile çalışma imkânına sahip olan “Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar”ın özel tasarlanmış seramik plakalarının yüksek verimli yanma ve ışınım özelliği sayesinde cihaz veriminde yüzde 20 artış sağlanıyor. “Goldsun CPH”nin genişletilmiş reflektörleri ise cihazlardan yayılan ısının havaya değil, mekândaki müşterilere veya çalışan personele doğru yönlendirilmesini sağlayarak, üstün performans sunuyor.

İşletme ve bakım kolaylığı
Fabrikaların, atölyelerin, depoların, camilerin, stadyumların, hangarların, fuar alanlarının, showroomların ve spor salonlarının ısıtmasında verimli çözümler sunan “Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar” işletmede de büyük kolaylık sağlıyor. Çoklu uygulamalarda her bir cihaz tek tek kontrol edilerek, sistemin kesintiye uğraması önleniyor. Kullanımı oldukça pratik olan “Goldsun CPH”, klasik sistemler olarak adlandırılan kazan teknolojilerinin çalıştırılması ve bakımı için gerekli olan teknik personel istihdamını da ortadan kaldırıyor.

İlgili Haberler

Evlerin Açık Alanları İçin Isıtıcı Alırken Bu Tavsiyelere Dikkat!

Evlerin Açık Alanları İçin Isıtıcı Alırken Bu Tavsiyelere Dikkat!

İlkbaharla birlikte evlerin; balkon, teras ve bahçeleri kullanıma açıldı. Evde gün boyu açık hava keyfi sürmek…
Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda Türkiye’nin dört bir  yanındaki…
Sanayi Sektörünün Enerjide Tasarruf Potansiyeli ‘6.5 Milyon Ton Eşdeğer Petrol’

Sanayi Sektörünün Enerjide Tasarruf Potansiyeli ‘6.5 Milyon Ton Eşdeğer Petrol’

Enerji tasarruf potansiyeli yüksek olan sanayi sektörü, tüm tasarruf tedbirlerine rağmen hâlâ enerjide 6.5 milyon ton…