İşletmeleri Mükemmel Isıtan Teknoloji: Goldsun CPH

İşletmeleri Mükemmel Isıtan Teknoloji: Goldsun CPH

Radyant ısıtma teknolojilerinin öncüsü Çukurova Isı, ısınmada yüksek konfor ve tasarruf arayan işletmelere, Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcıları sunuyor.

Güneşin dünyayı ısıtması prensibine dayanılarak geliştirilen Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar, ısıtmanın güç olduğu işletmelerde maksimum konfor sağlarken, ısıtma giderlerinden de yüzde 70’lere varan oranlarda tasarruf sağlıyor.

Çukurova Isı, kış aylarında işletmelerde ve endüstriyel tesislerde; hızlı, verimli ve konforlu ısıtma sağlayan teknolojileri ile kullanıcılarına en iyi ve en ekonomik ısıtma performansı sunmaya devam ediyor.

Bütçe dostu
Çukurova Isı, güneşin dünyayı ısıtması prensibiyle geliştirdiği “Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar” ile ısıtmanın güç olduğu; yüksek, büyük ve izolasyonu olmayan işletmelerde maksimum konfor sağlarken, ısıtma giderlerinden de yüzde 70’lere varan oranlarda tasarruf sağlıyor.

Genel ve lokal ısıtma özelliği
Kış soğuklarında rahat ettiren teknoloji “Goldsun CPH”, yüksek yüzey sıcaklığı ile çalıştırıldığı andan itibaren rejime girerek, anında ısıtma sağlıyor. “Goldsun CPH”, genel ısıtmanın yanı sıra istenen bölgelerde lokal (bölgesel) ve spot (noktasal) ısıtma da yapabiliyor. Böylece işletmelerin ek mesai saatlerinde yalnızca ısıtmaya ihtiyaç duyulan bölgede veya bölgelerde ısıtma yaparak, tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda kişisel konforu maksimuma çıkaran “Goldsun CPH”, işletmede çalışan personelin, ortam şartlarından kaynaklı verim kaybı yaşamasının da önüne geçiyor.

Yüksek verim
Doğalgaz veya LPG ile çalışma imkânına sahip olan “Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar”ın özel tasarlanmış seramik plakalarının yüksek verimli yanma ve ışınım özelliği sayesinde cihaz veriminde yüzde 20 artış sağlanıyor. “Goldsun CPH”nin genişletilmiş reflektörleri ise cihazlardan yayılan ısının havaya değil, mekândaki müşterilere veya çalışan personele doğru yönlendirilmesini sağlayarak, üstün performans sunuyor.

İşletme ve bakım kolaylığı
Fabrikaların, atölyelerin, depoların, camilerin, stadyumların, hangarların, fuar alanlarının, showroomların ve spor salonlarının ısıtmasında verimli çözümler sunan “Goldsun CPH Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar” işletmede de büyük kolaylık sağlıyor. Çoklu uygulamalarda her bir cihaz tek tek kontrol edilerek, sistemin kesintiye uğraması önleniyor. Kullanımı oldukça pratik olan “Goldsun CPH”, klasik sistemler olarak adlandırılan kazan teknolojilerinin çalıştırılması ve bakımı için gerekli olan teknik personel istihdamını da ortadan kaldırıyor.

İlgili Haberler

Soğuklarda Evde Açık Hava Keyfi Yaşamanın Harika Yolu

Soğuklarda Evde Açık Hava Keyfi Yaşamanın Harika Yolu

Evlerimizin bahçe, balkon ve terasları sıcak havalarda ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte keyifli zamanlar geçirdiğimiz alanların başında…
İşletmelerin En Büyük Kurtarıcısı “Sulu Radyant Panel”

İşletmelerin En Büyük Kurtarıcısı “Sulu Radyant Panel”

Enerji maliyetlerini düşürmek ve çevre dostu bir yaklaşımla hareket etmek isteyen işletmelerin önceliği ısıtma sistemleri oluyor.…
Enerji Krizi ve Sanayideki GES Uygulamaları, Elektrikli Isıtıcı Pazarını Yüzde 30 Büyüttü

Enerji Krizi ve Sanayideki GES Uygulamaları, Elektrikli Isıtıcı Pazarını Yüzde 30 Büyüttü

Küresel enerji krizi neticesinde artan enerji maliyetleri, sanayicinin güneş enerjisi santrallerine (GES) ilgisini artırdı. Öz tüketim…