ICCI Enerji Ve Çevre Fuarı Ve Konferansı Yarın Başlıyor

ICCI Enerji Ve Çevre Fuarı Ve Konferansı Yarın Başlıyor

Türkiye’nin Enerji Geleceği, Uluslararası Iccı Enerji Ve Çevre Fuarı Ve Konferansı’nda Buluşacak.
“İklim Değişikliğine Duyarlı Sürdürülebilir, Verimli Enerji Dönüşümü” temasıyla düzenlenecek olan ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı yarın sabah 11.00’da İstanbul Fuar Merkezi, Hall 1-3, Yeşilköy’de kapılarını açacak.

Dünyanın ve Türkiye’nin en önemli gündem maddeleri arasında ilk sıralarda yer alan enerji sektörünün geleceğinin konuşulacağı ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansında

  • Yenilenebilir Enerji,
  • Rüzgar Enerjisinde son teknolojiler
  • Güneş Enerjisinde son teknolojiler
  • Elektrikli araçları şarj etmenin karbonsuz ve hızlı yolu olarak düşünülen Cyce şarj cihazları
  • Büyüme için Enerji Otobanları gibi hem dünyanın hem Türkiye’nin gündeminde yer alan Enerji Sektörünün son teknolojileri görücüye çıkacak.

Uluslararası yeni yatırım ve iş birlikteliklerinin gerçekleştirileceği ICCI 2023’de yerli ve yabancı paydaşların katılımıyla sektör bir araya gelecek. 65 ülkeden katılımcı ve İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı (ITA), Alman Enerji Ajansı (DENA), Alman Türk Sanayi ve Ticaret Odası, Moskow Export Center gibi Uluslararası katılımcılar olacak.

Önümüzdeki 10 yıla damgasını vuracak olan “Yenilenebilir Enerji” ve Türkiye’nin son dönemlerde hızla artan yerli enerji kaynakları, ICCI 2023’ün önemli konuları arasında yer alıyor.

Ana teması “Enerjide Sürdürülebilir ve Akıllı Dönüşüm” olarak belirlenen ICCI 2023 Konferanslarında 3 gün boyunca 4 salonda 40’ı aşan oturum gerçekleştirilecek. ICCI 2023’e İtalya, Almanya, Rusya, Çin, Hindistan, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Danimarka, İngiltere, Fransa, Avusturya, İspanya, Kazakistan, Azerbaycan, Finlandiya, İran ve Güney Kore’den firmalar ve üst düzey konuklar katılacak. Enerji sektörünün uluslararası ilk ve en büyük etkinliği olan ICCI 2023 her yıl olduğu gibi yerli firmaların yurt dışı ile bağlantılar kurmasına, yabancı firmaların ise Türkiye pazarında yer almasına katkıda bulunmaya devam edecek.

Türkiye’de Doğal Gazdan Petrole, Nükleerden Yenilenebilir Enerjiye Birçok Alanda Projeler, Enerjide Dışa Bağımlılığı Azaltacak
Türkiye’de, doğal gazdan petrole, nükleerden yenilenebilir enerjiye birçok alanda gerçekleştirilecek projelerle önümüzdeki 5 yılın Türkiye açısından dünyada önemli bir oyuncu olma hedefini ortaya koyuyor ve ICCI 2023’de bu projeler bir arada sergilenecek.

ICCI 2023’de Türkiye’nin Önde Gelen Kamu Kurumları Ve Dernekleri De Yerlerini Aldı
ICCI 2023’te T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı; EÜAŞ, TEDAŞ, TEİAŞ, TENMAK, TEMSAN ve BOTAŞ gibi kamu kurumları ile EPDK ve ETKB gibi yasa koyucular, sanayi odaları ve organize sanayi bölgeleri, sektörün önde gelen dernekleri (DEİK, TÜSİAD ,ELDER, GEFF, GENSED, GÜNDER, GÜNEŞDER, GÜYAD, İSO, İTO, JESDER, MUSİAD, SHURA,  TURSEFF, TÜBİTAK MAM, TÜREB) konferans ve fuara katılıyor veya destek veriyor.

TARİH : 24 Mayıs 2023, Çarşamba

SAAT   : 11.00 – Fuar Açılışı

Konferans programına dair detaylı bilgiyi www.icci.com.tr  adresinde bulabilirsiniz.

YER    : İstanbul Fuar Merkezi, Hall 1-3 – Yeşilköy/Bakırköy

Bilgi İçin : Tülay Alpaslan – 0532 263 20 66

Murat Çiçek – 0535 225 13 60

 

 

İlgili Haberler

Türkiye’nin Enerji Geleceği, Uluslararası ICCI Enerji Ve Çevre Konferansı’nda Buluştu

Türkiye’nin Enerji Geleceği, Uluslararası ICCI Enerji Ve Çevre Konferansı’nda Buluştu

ICCI 2023 Konferans Ana Teması; “Enerjide Sürdürülebilir Ve Akıllı Dönüşüm” Dünyanın ve Türkiye’nin en önemli gündem…
Icci 2023 Afet Sonrası Enerji Sektöründe Hızlı Üretime Dönüş Projelerini Tanıtacak

Icci 2023 Afet Sonrası Enerji Sektöründe Hızlı Üretime Dönüş Projelerini Tanıtacak

 Icci 2023 Enerji Ve Çevre Fuar Ve Konferansı’nda Afetlerde Enerji Ve Sanayi Üretiminde Sürdürülebilirlik Masaya Yatırılıyor …