Vaıllant Türkiye Yetkili Satıcıları  Kiev’de Buluştu

Vaıllant Türkiye Yetkili Satıcıları Kiev’de Buluştu

Vaillant Türkiye’nin düzenlediği “Vaillant İle Ödül Yolunda” kampanyası kapsamında başarılı yetkili satıcılar Kiev’de bir araya geldi.

Vaillant Türkiye, yetkili satıcılarını dünyanın dört bir yanındaki ilgi çekici lokasyonlarda ağırlamaya devam ediyor. Vaillant Türkiye, tam yoğuşmalı ürün satışlarına destek olmak amacıyla başlattığı “Vaillant ile Ödül Yolunda” kampanyası ile başarılı yetkili satıcılarını Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ağırladı. Tam yoğuşmalı ürün grubunda toplam Mayıs-Temmuz dönemi hedeflerini %100 gerçekleştiren ve 80, 160, 240, 320, 500 adet kombi alımı yapan 180 Vaillant yetkili satıcısı 4 günlük Kiev gezisine katılmaya hak kazandı.

Kiev’in önemli turistik bölgelerini gezip, yerel lezzetleri deneyen yetkili satıcılar ilk gün Kiev şehir turu ile kenti tanıma olanağı buldu.  Yetkili satıcılar öğle ve akşam yemeklerinde O’Panas ve Shinok restoranlarında ağırlandı. İkinci gün 1974’te açılan ve 300 binden tarihi unsur ile Ukrayna’daki en büyük müzelerden biri olan “2. Dünya Savaşı Müzesi”ni gezen Vaillant yetkili satıcılarına öğle ve akşam yemeğinde Çarın Köyü Restoran ile Pervak’ta Ukrayna’nın geleneksel yemekleri tanıtıldı. Kiev Mağara Manastırları olarak bilinen Perchersk Lavra Manastırı ziyaretini içeren üçüncü gün programı Chi ve Suluguni restoranlarındaki öğle ve akşam yemekleri ile tamamlandı. Kiev’in tarihi ve sosyal hayatını deneyimleme şansı bulan yetkili satıcılar yurda güzel hatıralarla dönüş yaptı.

İlgili Haberler

Vaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti

Vaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefleyen Vaillant Türkiye çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Marka, iş…
Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye’nin yönetim ekibi ve iş ortakları, İletişim Kurulu Toplantısı’nda sektörü ve önümüzdeki dönemi değerlendirdi. Vaillant…
Vaillant ve Doğa Derneği’nden Küçük Akbabaların Korunması İçin Büyük Adım

Vaillant ve Doğa Derneği’nden Küçük Akbabaların Korunması İçin Büyük Adım

Vaillant Türkiye ve Doğa Derneği iş birliği ile 2015 yılında hayata geçirilen Küçük Akbabaları Koruma Projesi’nde…