TESİDER 2. Yılını Altın Anahtar Ödülleri ile kutladı

TESİDER 2. Yılını Altın Anahtar Ödülleri ile kutladı

video
play-sharp-fill
Tesisat sektöründe hizmet kalitesinin ulusal ve uluslararası standartlara ulaşabilmesi için gerekli eğitim, araştırma ve danışma faaliyetlerine katkı sağlamak için kurulan Tesisat Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği (TESİDER) 2. Yılını Elite World Asia Otel’de düzenlenen kokteylle kutladı.

TESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Yorulmaz’ın iki yıl içerisinde TESİDER’in gerçekleştirdiği faaliyetleri anlattığı kokteyle tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmaların temsilcileri katıldı. Dernek Başkan Yardımcısı Ekrem Erkut’un sunuculuk yaptığı gecede TESİDER Başkanı Yücel Yorulmaz TESİDER’in bir yılda gerçekleştirilen faaliyetlerini anlattı. Yorulmaz gecede yaptığı konuşmada, TESİDER olarak 2018 yılında tesisat alanında eğitim ve öğretim gören öğrencilere yönelik çok önemli çalışmalar yaptıklarını, bu çalışmaları gerçekleştirirken de sektörde faaliyet gösteren firmalar tarafından büyük destekler verdiklerini anlattı. Başkan Yücel Yorulmaz’ın konuşmasının ardından Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş ERP düzenlemesi hakkında sunum yaptı. İklimlendirme sektöründe çok önemli markalarda yöneticilik yapan sektör duayeni Önder Kıratlılar da gecede yaptığı kısa konuşmasında, sektörün tesisat alanında eğitim ve öğretim gören gençlere sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Tesisat sektörüne önemli katkılar sağlayan firma ve akademisyenlere verilen Altın Anahtar Ödülleri’nin de takdim edildiği kokteylin sponsorluğunu Bosch Termoteknoloji üstlendi. TESİDER tarafından tesisat sektörüne katkılarından dolayı İstanbul Tesisatçılar Odası Başkanı Yaşar Biter, İGDAŞ Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım ve Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş’a Altın Anahtar takdim edildi. Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve ASHRAE Turkish Chapter Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ayhan Onat, Baymak Eğitim Müdürü Mustafa Bozkurt ve Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş’a TESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Yorulmaz tarafından plaket takdim edildi.

İstanbul Tesisatçılar Odası Başkanı Yaşar Biter adına Songül Karauç ödülü Proasist Satış Pazarlama Direktörü Abdullah Kuter’in elinden aldı. İGDAŞ Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım adına İç Tesisat Şube Müdürü Lokman Gürsoy’ne GAZMER Genel Müdürü Ali Akman verdi. Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş Bosch Termoteknoloji adına Altın Anahtarı Önder Kıratlılar’ın elinden aldı.

 

İstanbul Tesisatçılar Odası Başkanı Yaşar Biter adına Songül Karauç’a ödülü Proasist Satış Pazarlama Direktörü Abdullah Kuter verdi.
İGDAŞ Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım adına Şube Müdürü’ne Gazmer Genel Müdürü Ali Akman verdi.
Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş Bosch Termoteknoloji adına Altın Anahtarı Önder Kıratlılar’ın elinden aldı.
Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve ASHRAE Turkish Chapter Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ayhan Onat’a plaketini TESİDER Yön. Krl. Bşk. Yücel Yorulmaz verdi.
Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş’a plaketini TESİDER Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Yorulmaz verdi.
Baymak Eğitim Müdürü Mustafa Bozkurt’a plaketini TESİDER Yön. Krl. Bşk. Yücel Yorulmaz verdi.

 

 

İlgili Haberler

Baymak Lunatec Tam Yoğuşmalı Kombide 5 Yıl Garanti Fırsatı Sunuyor

Baymak Lunatec Tam Yoğuşmalı Kombide 5 Yıl Garanti Fırsatı Sunuyor

Geleceğin teknolojisiyle ürettiği çevre dostu geniş ürün gamıyla öne çıkan Baymak, tam yoğuşmalı kombi modeli Lunatec…
Daha Verimli Klima Kullanımı İçin Bu Konulara Dikkat!

Daha Verimli Klima Kullanımı İçin Bu Konulara Dikkat!

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde tüketicilerin gündeminde mevcut klimalarının bakımı ya da klima satın almak var.…
Baymak’ın Yeni Genel Müdürü Ülkü Özcan Oldu

Baymak’ın Yeni Genel Müdürü Ülkü Özcan Oldu

İklimlendirme sektöründe 55 yıllık geçmişe sahip olan Baymak’ın Genel Müdürlük görevine Ülkü Özcan atandı. Çok uluslu…