MGT Filtre ülke ihracatına katkı için AHR Expo ve Karaci HVAC Expo’daydı

MGT Filtre ülke ihracatına katkı için AHR Expo ve Karaci HVAC Expo’daydı

Eurovent sertifikalı ürünleriyle Amerika ve Asya kıtasındaki etkinliğini arttırmayı hedefleyen MGT Filtre, 14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen AHR Expo Atlanta ve 13-15 Şubat tarihleri arasında Pakistan Karaçi’de düzenlenen HVAC Expo fuarına katıldı.

“Dünyanın Havasını Temizliyoruz” sloganıyla 70’e yakın ülkeye ürünlerini sunan MGT Filtre katıldığı uluslararası fuar organizasyonları ile ihracat yaptığı ülke sayısını arttırarak ülke ekonomisine katkısını üst düzeye çıkartmayı hedefliyor. Filtrasyon konusunda iklimlendirme sektörüne ek olarak birçok sektöre hizmet sunan,  Amerika ve Asya kıtasındaki etkinliğini arttırmayı hedefleyen MGT Filtre, 14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen AHR Expo Atlanta ve 13-15 Şubat tarihleri arasında Pakistan Karaçi’de düzenlenen HVAC Expo fuarına katıldı.

MGT Filtre AHR EXPO 2019’da

14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen AHR Expo, HVAC sektörde 497’si uluslararası, 1.824 şirketi bir araya getirdi. 3 gün süren fuarda HVAC&R’ sektörünün geleceğine yön verecek firmalar ürün ve hizmetlerini sergilediler. AHR EXPO 2019’a tüm dünyadan 45.078 kişi katılarak sektördeki gelişmeleri yakından görme imkânı buldular. HVAC sektörünün dünyadaki bu en önemli fuar etkinliğine katılan firmalardan bir de Türkiye’de alanında 6 yıl üst üste ihracat ödülü alan MGT Filtre firmasıydı.

MGT Filtre Pakistan Karaçi HVAC Expo’da

13-15 Şubat tarihleri arasında Pakistan Karaçi’de düzenlenen HVAC Expo’da İSİB organizasyonuyla düzenlenen Türk pavilyonunda ürün ve hizmetlerini sergileyen MGT Filtre ilgi odağı oldu Pakistan HVAC Expo Karaçi, Lahor ve İslamabad’da her yıl dönüşümlü olarak gerçekleştiriliyor.

ÜLKEMİZE VE TÜRK İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna Türk ürünlerini dünya pazarına sunan MGT Filtre’nin Genel Müdürü Onur Töngüt, MGT Filtre’nin ihracat çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; “Biz yurt dışında HVAC sektörünün önemli etkinliklerinde yer almaya gayret ediyoruz. MGT Filtre olarak 5 kıtada 70 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Amerika kıtasında özellikle Kuzey Amerika ülkelerinde faaliyetlerimiz var ama bu kıtadaki etkinliğimizi daha da arttırmak istiyoruz.  Bu yılki AHR Fuarı’ında inşaat sektöründe tüm dünyadaki olumsuz gelişmelerin aksine Amerika’daki hareketlenme dolayısıyla farklı bir hareketlilik söz konusuydu. Ürünlerimize gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldık. Amerika kıtasında olduğu gibi Asya kıtasında da faaliyetlerimizi arttırma gayretlerimiz devam ediyor.  Umarım ülkemize ve Türk İklimlendirme Sektörüne kazandırmaya devam edeceğimiz işbirliklerine imza atarız.” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

İSİB’ten Climaticization&Refrigeracion Fuarına Milli Katılım Organizasyonu 

İSİB’ten Climaticization&Refrigeracion Fuarına Milli Katılım Organizasyonu 

Türk İklimlendirme Sektörünün küresel iş ortağı İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), İspanya’nın başkenti Madrid şehrinde 14-…
İSİB’ten Boilers and Burners Fuarına Milli Katılım Organizasyonu  

İSİB’ten Boilers and Burners Fuarına Milli Katılım Organizasyonu  

Türk İklimlendirme Sektörünün küresel iş ortağı İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Rusya’nın St. Peterburg şehrinde 31…
Türk İklimlendirme Sektörü İSİB Sektör Strateji Çalıştayı ile 2028 İhracat Hedefleri Netleştirildi

Türk İklimlendirme Sektörü İSİB Sektör Strateji Çalıştayı ile 2028 İhracat Hedefleri Netleştirildi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin (İSİB), Türk İklimlendirme Sektörü’nün 2028 yılı yol haritasını belirlediği, stratejisini ve ekonomik…