MAS POMPA’DAN ÇIĞIR AÇACAK YENİLİK

MAS POMPA’DAN ÇIĞIR AÇACAK YENİLİK

 

Mas Pompa, Şubat ayı başından itibaren tüm ürünlerinin etiketlerinde karekod uygulamasına geçti. Lazer teknolojisi ile ürün etiketlerinin üzerine basılan karekod sayesinde o pompa ile ilgili birçok bilgiye Dünya’nın neresinde olursa olsun kolayca ulaşılabiliyor.
Pompa sektöründe önemli bir yenilik olan Mas Pompa’nın bu uygulaması ISK Sodex 2018 Fuarı’nda tanıtıldı ve ziyaretçilerden büyük beğeni aldı.
Pompa etiketlerindeki bu özelliği kullanabilmek için ilk önce cep telefonlarına karekod uygulamalarından herhangi birinin indirilmesi gerekiyor. Uygulama indirildikten sonra pompa etiketinin üzerindeki karekod okutulduğunda sistem kullanıcıyı o pompa ile ilgili sayfaya yönlendiriyor. Yönlendirilen sayfada o pompaya ait teknik doküman ve kullanım klavuzu cep telefonuna indirilebiliyor. Aynı sayfada o pompanın montaj ve demontaj videolarına da ulaşılabiliyor ve istenirse Mas Grup yetkili teknik servislerinin iletişim bilgileri de görülebiliyor.

 

Konu ile ilgili bilgi veren Mas Pompa Satış ve Pazarlama Direktörü Erhan Özdemir şunları söyledi; “Şubat ayından itibaren tüm ürünlerimizin etiketlerinde karekod kullanmaya başladık. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kullandıkları Mas Pompa ürünleri ile ilgili bilgilere mobil telefonlarından kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Türkçe ve İngilizce hazırlanan dokümanlar yurtiçi müşterilerimizin yanında ihracat müşterilerimiz için de büyük kolaylık sunuyor. Montaj ve demontaj videoları sayesinde pompaların bakımları da videolar seyredilerek yapılabiliyor. Ayrıca, istenirse en yakın yetkili teknik servise de ulaşılabiliyor. Ürün ile ilgili detaylı bilgilerin ürün ile birlikte dünyanın her köşesine gitmesinin ve bu bilgilere sadece bir cep telefonu ile ulaşılabiliyor olmasının pompa sektörü için önemli bir yenilik olduğunu düşünüyorum”

İlgili Haberler