Jetfanlı Otopark Havalandırma Sistemleri Ümraniye’de anlatıldı

Jetfanlı Otopark Havalandırma Sistemleri Ümraniye’de anlatıldı

video
play-sharp-fill
Cvsair Havalandırma Sistemlerinden Teknik Koordinatör Gökhan Uluhan Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Ümraniye İlçe Temsilciğinde Jetfanlı Otopark Havalandırma Sistemlerini anlattı.

Cvsair Havalandırma Sistemlerinden Teknik Koordinatör Gökhan Uluhan, 29 Ocak 2018 tarihinde TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Ümraniye İlçe Temsilciğinde düzenlen Jetfanlı Otopark Havalandırma Sistemlerin hakkında söyleşide makina mühendisleriyle bir araya geldi.

Havalandırmanın insan yaşamı üzerindeki etkilerini anlatan Uluhan, Otopark Havalandırma Sistemlerinin teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştiğini, kanun ve yönetmeliklerle birlikte zorunlu olduğunu vurguladığı konuşmasında, Jetfanlı Otopark Havalandırma Sistemleri hakkındaki gelişmeleri anlattı. Jetfanlı Otopark Havalandırma Sistemleri konusunda uzman firmalardan birisi olan Cvsair firmasının ürünlerinin özelliklerinden de bahseden Uluhan, Cvsair firması bünyesindeki Ar-Ge çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Çok sayıda makina mühendisinin katıldığı söyleşide Cvsair Havalandırma Sistemlerinden Teknik Koordinatör Gökhan Uluhan, “Büyüyen şehirler, beraberinde artan taşıt sayısı ile birlikte ortaya çıkan trafik sorunu ve bu sorunu aşmak için yapılan otoparklar, tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de park alanı ihtiyacı giderek artıyor. Bu ihtiyacı karşılamak üzere çok sayıda kapalı ve çok katlı otoparklar yapılıyor. İş merkezlerinin, AVM’lerin çok katlı otoparkları hep bu ihtiyaca yönelik. Binaların altına kurulan bu otoparklarda araçlardan çıkan egzoz gazı havalandırma ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Bu yüzden tüm kapalı otoparklarda mekanik havalandırma yapılması zorunludur.” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler