İSKİD’ten, Dijitalleşme Semineri

İSKİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Yönet; “İklimlendirme Sektörü olarak dijitalleşmenin neresindeyiz? Dijitalleşmeye yeterince önem vermeyen veya geç kalanlar sistem dışına itilecek.”

İSKİD tarafından iklimlendirme sektör firmalarının dijitalleşme faaliyetlerine destek olması amacıyla Dijitalleşme Semineri düzenledi. Dijitalleşme Semineri’nin açılış konuşmasında İSKİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Yönet, “İklimlendirme Sektörü olarak dijitalleşmenin neresindeyiz? Dijitalleşmek;  verileri toplamak, değerlendirmek ve uygun algoritmalarla işleyerek, işlerimizde kullanmak demektir. Dijitalleşmeye yeterince önem vermeyen veya geç kalanlar sistem dışına itilecek.” açıklamasında bulundu.

Saytech, Metix, Adenyum Danışmanlık firmalarının sponsorluğunda gerçekleşen seminerde, Bosch Endüstri 4.0 Projeleri Direktörü Murat Kurtlar; Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0, Dünyadaki ve Türkiye’deki Proje Uygulama Örnekleri, Sabah Gazetesi Teknoloji Editörü Murat Can; Siber Güvenlik, Metix Bilişim Satış Direktörü Gonca Soyluoğlu ve Salesforce Bölge Müdürü Melisa Aktaş; CRM ve ERP, Adenyum Danışmanlık Bölge Müdürü Kübra Altuntaş; Kobi Gelişim Destek Programı hakkında katılımcılara bilgiler verdi.