İSİB, Eurovent Summit’e sponsor oldu

İSİB, Eurovent Summit’e sponsor oldu

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Eurovent Derneği’nin iki yılda bir düzenlediği Eurovent Summit 2018 zirvesine Connectivity Partner oldu.

25-28 Eylül tarihleri arasında İspanya’nın Sevilla şehrinde yapılacak olan Eurovent Summit’e Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan 400 sektör temsilcisi katılacak.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bakanay, sektörün en büyük organizasyonlarından biri olan Eurovent zirvesine İSİB’in ilk defa sponsor olduğunu belirterek, zirvede üç kıtadan gelecek olan sektör paydaşları ile görüş alışverişinde bulunacaklarını söyledi. Özellikle Avrupa pazarının Türk iklimlendirme sektörü için çok önemli pazar olduğunu ifade eden Bakanay, HVAC&R sistemleri ile ilgili bölgedeki son gelişmeleri değerlendireceklerini vurguladı. Sadece Avrupa değil Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan sektör temsilcilerinin de zirvede yer alacağını kaydeden Bakanay, “Geniş katılımlı bir zirve olacağını düşünüyorum. Böylesi bir zirvede yüzlerce temsilci ile bir arada olacağız. Zirveye ilk defa sponsor olmamız da bizim için ayrı bir heyecan. Öte yandan sektör derneklerimizden İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD) Eurovent’in üyesi ve İSKİD üyelerinden Naci Şahin de dönem başkanı olarak görev yapıyor. Bu açıdan da zirve bizim için önemli. Bu zirve bir anlamda Türk iklimlendirme sektörü için PR çalışmasıdır da diyebiliriz. Bütün derneklerle görüşme imkânı bulacağız. Sektör için verimli bir süreç olacağını düşünüyoruz.” diye konuştu.

İlgili Haberler

İSİB, İklimlendirmede Türk Üretim Gücünü Dünyaya Taşıyor

İSİB, İklimlendirmede Türk Üretim Gücünü Dünyaya Taşıyor

Global pazarlardaki ticari ilişkileri geliştirmeyi hedefleyen İSİB; Erbil, Mısır ve Avusturalya’da milli katılım organizasyonları düzenledi Türk…
İSKİD, 16. Dönem Stratejik Hedeflerini Açıkladı

İSKİD, 16. Dönem Stratejik Hedeflerini Açıkladı

Değişim ve Dönüşüme odaklanmış bir süreç bizi bekliyor… Eylül 2023 tarihinde “İSKİD, Geleceğini Şekillendiriyor” mottosuyla gerçekleştirilen…
İSKİD, “Soğuk Depo Tasarım ve Uygulama Esasları” Webinarı Düzenledi

İSKİD, “Soğuk Depo Tasarım ve Uygulama Esasları” Webinarı Düzenledi

İSKİD Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri Komisyonu, 28 Mayıs Salı günü saat 10:00’da “SOĞUK DEPO TASARIM…