ISH 2019, MGT Filtre için verimli bir fuar oldu

ISH 2019, MGT Filtre için verimli bir fuar oldu

İki yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’na 4. Kez katılan MGT Filtre, HVAC sektörüne yönelik özel filtrasyon ürünleriyle yine başarılı bir fuar geçirdi.

İklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı, 11 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuara Türk iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firma katıldı.

Ülkemizin gelişmişlik seviyesini arttırmanın temel şartının üretim olduğu düşüncesinden hareketle İhracat faaliyetlerine ağırlık veren MGT Filtre, iklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı’nda HVAC sektörüne yönelik ürettiği filtrasyon ürün ve hizmetlerini sergiledi. MGT Filtre’nin sürekli olarak katılım sağladığı dünya çapında fuar organizasyonlarından birisi olan ISH Frankfurt Fuarı’nda her zaman olduğu gibi iklimlendirme alanında tüm filtre ihtiyaçlarını kapsayan ürün gamıyla büyük ilgi gördü.

V Tipi Filtre üretiminde %50 kapasite artışı

ISH 2019 Frankfurt Fuarı’nda yer alan MGT Filtre standında sergilenen temiz oda HEPA Filtrelerin ve klima santrallerinde kullanılan V Tipi Filtrelerin ilgi gördüğünü belirten MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt , 2019 yılı içerisinde V Tipi Filtre üretim hatlarımızın mevcut otomasyon sistemlerine ilave yeni otomasyon sistemleri ile kapasite ve verimliliğin % 50 artacağını belirtti.

ISH Frankfurt 2019 Fuarı çok verimli geçti

ISH Frankfurt 2019 Fuarı’nın kendileri için çok verimli geçtiğini söyleyen MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt; “MGT Filtre olarak Avrupa’da yapılan ISH Frankfurt Fuarı’nı çok önemsiyor ve katılıyoruz. Gelişen iletişim imkânlarıyla fuar ziyaretçi sayıları azalsa da bu yılki ISH Fuarı’nda nitelikli ziyaretçi sayısında önemli bir artış olduğunu gözlemledik. Bunda fuarın yeni düzenlemelerinin etkili olduğunu düşünüyorum.  Ürün grupları aynı olan firmaların, bu yıl aynı salonlarda yer almaları ziyaretçiler ve katılımcılar açısından faydalı oldu.” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Daikin Hava Temizleme Cihazları ile Kaliteli Bir İç Ortam Havası Solumak Sizin de Hakkınız

Daikin Hava Temizleme Cihazları ile Kaliteli Bir İç Ortam Havası Solumak Sizin de Hakkınız

“Doğru hava uzmanı” sloganını benimseyen inovatif ürünleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden Daikin, ürettiği hava temizleme cihazlarıyla…
Orta Asya’nın En Önemli Projesi Silk Road Samarkand’a Dünya Lideri Daikin Tercih Edildi

Orta Asya’nın En Önemli Projesi Silk Road Samarkand’a Dünya Lideri Daikin Tercih Edildi

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, zengin ürün gamı, iklimlendirme çözümleri, satış öncesi ve sonrası yaklaşımıyla uluslararası…
Sürdürülebilirlik İzinde Daha Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün

Sürdürülebilirlik İzinde Daha Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün

Systemair, imza attığı teknolojiler ve kabul ettiği küresel anlaşmalarla hem HVAC sektörü hem de gezegenimiz için…