İklimlendirme Tv ile Mechanic Dergisi güçlerini birleştirdi

İklimlendirme Tv ile Mechanic Dergisi güçlerini birleştirdi

 

İklimlendirme ve mekanik tesisat sektörüne yönelik yayın yapan iki yayın grubu, Mechanic Dergisi ve İklimlendirme Tv güçlerini birleştirdi.

İklimlendirme ve mekanik tesisat sektörüne yönelik yayın yapan iki yayın grubu Mechanic Dergisi ile İklimlendirme Tv, faaliyet alanları içerisinde yeni projeler geliştirmek, bu projeleri hayata geçirmek üzere ortaklık anlaşmasına vardılar. Bu birliktelik iklimlendirme, mekanik tesisat sektörüne yönelik yayıncılık alanında farklı ve kalıcı eserler ortaya koymayı hedefliyor.  Her iki grup da bünyelerinde bulunan yayın organlarıyla bu oluşumu destekleyecek bir yapıya büründüler.

IDEA FREE AJANS

Bu ortaklığın ilk meyvesi İklimlendirme ve Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik içerik ajansı “Idea Free Ajans” oldu. Bu işbirliği ile Idea Free Ajans, firmaların, farklı iletişim mecralarında yer alacak reklam tasarımları, reklam filmleri, belgeseller, tv programları, her türlü basılı materyallerin fikri yaratıcılığını yürütecek.

İKLİMLENDİRME TV HAKKINDA

Ulusal haber ajansı, reklam ajansı çalışmalarından sonra 18 yıllık sektörel yayıncılık,  10 yıllık iklimlendirme sektörü sektör yayıncılığı tecrübesi, bilişim alanında firmaların CRM yazılımları, web sitelerini yapan, ulusal ve uluslararası birçok firmanın fuar standlarını tasarlayarak tam hizmet ajansı faaliyetleri yürüten Tanas Grup’un hayata geçirdiği İklimlendirme Tv’yi hayata geçirdi.

MECHANIC ACADEMICA

IDEA FREE AJANS’ın ilk projelerinden birisi Mechanic Dergisi ile birlikte dağıtımı yapılacak olan MECHANIC ACADEMICA bilimsel dergisi olacak.  İklimlendirme ve mekanik tesisat sektörlerine yönelik bilim insanlarımızın sektörün gelişimine yönelik bilimsel içerikli dergi, 1 Ocak 2019 itibariyle yayın hayatına başlayacak.

FOUR EFFECTS

Mechanic Dergisi’nin sektörde büyük beğeni ile karşılanan “Four Effects Engineering Meeting” mühendis buluşması, farklı bir formatla Tv Programı oluyor. Ulusal ekonomi kanalı Bloomberg HT Tv’de haftada bir yayınlanacak olan FOUR EFFECTS, Türk inşaat ve iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren; yatırımcı, müteahhit, projeci ve üreticilerin sorunlarının tartışıldığı, sektördeki etkinliklerin haberlerinin yer aldığı, firma ve ürünlerin tanıtıldığı bir tv programı olacak.
 

DEKOGROUP HAKKINDA

Deko Proje Mühendislik’in kurucusu Evren Demirci, Civa Mühendislik’in kurucu ortağı Özgür Parlak tarafından kurulan MECHANIC Dergisi 2014 yılından bu yana iklimlendirme ve mekanik tesisat sektörüne farklı bir anlayış getirdi. 4 yıl gibi kısa bir sürede kendini sektöre kabul ettiren Mechanic Dergisi sektörde büyük beğeni ile karşılanan “Four Effects Engineering Meeting” mühendis buluşmasını hayata geçirdi.

 

İlgili Haberler

Türkiye’nin Global Yolcuğuna Samsung’dan Tam Destek

Türkiye’nin Global Yolcuğuna Samsung’dan Tam Destek

Türkiye Mekanik Tesisat sektörünün global pazarlara açılma yolunda atması gereken adımlar Four Effects Mühendislik Toplantısı’nda masaya…
“Sizi ISH’a Bekliyoruz”

“Sizi ISH’a Bekliyoruz”

11-15 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek ISH Franfurt Fuarı için İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği ve Messe…
Danfoss Sunar: Kadir İSA Hoca ile İklimlendirmenin Geleceği

Danfoss Sunar: Kadir İSA Hoca ile İklimlendirmenin Geleceği

İklimlendirme Tv’nin İklimlendirme sektöründe kalıcı çalışmalar kazandırmak adına projelendirdiği konusunda uzman isimlerle hazırladığı belgesel tadında programların…