Grohe Tır’ı Türkiye turuna Bodrum’la devam ediyor

Grohe Tır’ı Türkiye turuna Bodrum’la devam ediyor

19 Ocak- 14 Şubat 2019 tarihleri arasında Türkiye’de çeşitli kentleri dolaşacak olan Grohe Tır’ı Türkiye turuna 23 – 24 Ocak arasında ziyaretçilerini ağırlayacağı Bodrum’la devam ediyor. Grohe Tır’ı Bodrum’da Aysa Yapı’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Banyo-mutfak çözümleri ve sıhhi tesisat markası Grohe’nin ürünlerini geniş kitlelere sergilemek amacıyla dünyada farklı ülkeleri ziyaret eden tırı Türkiye turuna Bodrum’la devam ediyor. Tırın ikinci durağı olan Bodrum’da 23-24 Ocak tarihlerinde Aysa Yapı’da ziyarete açık olacak.

Bugüne kadar dünyanın çeşitli ülkelerinde tura çıkan bu mobil showroom ilk kez Türkiye’ye geliyor. Tur kapsamında uğradığı illerde sektör profesyonellerine ve teknik personele en son teknolojiler, trendler ve Grohe’nin ürün yenilikleri hakkında bilgi aktarılacak.

Grohe Tır’ı ziyaretçilere içinde bulunan yenilikçi ürünleri kullanım sırasında bizzat inceleme imkanı sunuyor. Ayrıca düzenlenen eğitimlerde Grohe uzmanlarıyla yüz yüze görüşme fırsatı bulacak olan teknik personele, Grohe ürünlerinin özellikleri ve yararlarını daha yakından tanıyarak montajla ilgili önemli bilgiler edinme fırsatı sunuluyor.

Daha geniş ve işlevsel olması amacıyla yeniden tasarlanan Grohe Tır’ı daha geniş bir ürün seçkisine yer veriyor. Grohe Tır’ında Seramik Serileri, Grohe Blue Home, Grohe Red, Grohe Smart Control Serisi, Grohe Sensia Arena, Grohe Sense & Sense Guard, Essence and Concetto Professional, Grohe Essence Armatür Serisi ve Grohe Rapido SmartBox ürünleri sergileniyor. Profesyonellere yönelik Grohe yenilik turu ise tesisatçılar ve montaj personelinin teknik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildi.

Grohe deneyimini Türkiye genelinde müşterilere yaşatmak için tasarlanan mobile showroom, Antalya ve Bodrum’un ardından turuna 25-27 Ocak tarihleri arasında İzmir’le devam edecek. Grohe TIR’ı, 29 Ocak’ta Bursa’da durakladıktan sonra 5-9 Şubat’ta Unicera Fuarı’na katılmak üzere İstanbul’a gelecek. Fuar’ın bitiminden sonra ise 11-14 Şubat tarihlerinde İstanbul’un çeşitli noktalarında ziyaretçilerini kabul edecek.

İlgili Haberler

GROHE’nin inovasyonları, sürdürülebilir su yönetimine katkı sağlıyor

GROHE’nin inovasyonları, sürdürülebilir su yönetimine katkı sağlıyor

GROHE su sistemleri ve filtreli bataryalar, sürdürülebilir ve güvenli bir su keyfi sunarken, dijitalleşme, akıllı ve…
Grohe Tır’ının yeni durağı Unicera Fuarı

Grohe Tır’ının yeni durağı Unicera Fuarı

Banyo ve mutfak çözümleri ve sıhhi tesisat markası Grohe’nin ürünlerini geniş kitlelere sergilemek amacıyla dünyada farklı…
GROHE Sürdürülebilirlik Hedeflerini Aştı

GROHE Sürdürülebilirlik Hedeflerini Aştı

Grohe 2. Sürdürülebilirlik Raporuna göre, Grohe stratejisinin ayrılmaz bir parçası olan sürdürülebilirlik performansı, hedeflerin üzerinde gerçekleşti.…