Four Effects Engineering Meeting

Four Effects Engineering Meeting

video
play-sharp-fill
Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörünün Dört Bileşeni Çıragan’da bir araya geldi

Dekogroup ve Borusan Mannesmann proje ortaklığıyla düzenlenen Four Effects Engineering Meeting, 10 Mayıs 2018 günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü gazeteci Serdar Kuzuloğlu’nun gerçekleştirdiği etkinlikte, Dekogroup, Borusan Mannesmann, Samsung, Wilo ve Johnson Controls panelleri ile mekanik tesisat sektörüne dair güncel tüm konular masaya yatırıldı.

Alanında Türkiye’de ilk kez gerçekleşen FOUR EFFECTS Mühendislik Toplantısı, 10 Mayıs 2018 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de yaklaşık 900 sektör profesyonelinin katıldığı muhteşem bir açılış ile gerçekleşti. Dekogroup ve Proje Ortağı Borusan Mannesmann’ın gerçekleştirdiği “Four Effects Mühendislik Buluşmaları” Türkiye’deki çok değerli mekanik tesisat profesyonellerini bir araya getirdi. Bu yıl birincisi düzenlenen etkinliğin ana teması “Mekanik Tesisat; Geleceğin Kompleks Projeleri” oldu.
Four Effects’in amacı; mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getirmek ve bu bileşenlerin iletişimini sağlamak, teknik bir platform oluşturmak, sektördeki son gelişmeleri ve alanında uzman konukların görüşlerini aktarmak olarak özetlenebilir. Bu amaçla, etkinlik boyunca paneller, özel oturumlar düzenlendi. Aynı zamanda fuaye alanında kurulan sektörün lider firmalarının standlarıyla ürün ve hizmetleri tanıtıldı.
Bu mükemmel buluşma, gazeteci Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde yapıldı ve gerçekleşen üç panel ve özel oturumlarda önde gelen firmaların yönetici ve temsilcileri sektörün geçmişten bugüne gelen sorunlarını ve geleceğini tartıştı.
Yatırımcı, Tasarımcı, Yüklenici, Tedarikçi bileşenlerinin değerli isimlerinin 10 Mayıs 2018 günü konuşmacı olarak katılarak sunum yaptığı etkinlik, sektörün mekanik tesisat profesyonellerini ağırladı. “Mekanik Tesisat; Geleceğin Kompleks Projeleri” manşeti ile gerçekleşen Konferans, sunumlar ve paneller ile gün boyu katılımcıların azalmayan ilgisi ile tamamlandı.
Etkinliğin açılış konuşmalarını; Dekogroup Kurucu Genel Müdürü Makina Mühendisi Evren Demirci ve Borusan Mannesmann Kurumsal İletişim Müdürü Aylin Kurt Ganiç yaptı.
Sabah ve öğle saatleri arasında, Geleceğin Kompleks Projeleri Samsung Paneli ve Geleceğin Kompleks Projeleri Wilo Paneli’nde aşağıda detaylarını okuyacağınız değerli isimler konuştu.
Öğle yemeğinin ardından 3 Özel Oturum ve bir firma sunumu ile Geleceğin Kompleks Projeleri JCI Paneli yapıldı.
Four Effects Engineering Meeting; Çırağan Palace Kempinski’nin muhteşem atmosferinde, mekanik tesisat profesyonellerinden, sektör bileşenleri ile bilgi paylaşımına dayanan keyifli bir gün geçirme çabasından olumlu yansımaları aldı…

İlgili Haberler

Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Toplantısı Four Essentıals 2024 Gerçekleştirildi

Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Toplantısı Four Essentıals 2024 Gerçekleştirildi

Dekogroup ve Taytech Proje Ortaklığıyla Düzenlenen Four Essentıals Engıneerıng Meetıng, 7 Mayıs 2024 Tarihinde 3000’in Üzerinde…
Mechtalks Bina Endüstrisinde Sürdürülebilirliğin Yol Haritasını Çizdi

Mechtalks Bina Endüstrisinde Sürdürülebilirliğin Yol Haritasını Çizdi

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MTMD) ve Borusan Grup şirketlerinden Borusan Mannesmann’ın…
Wilo İleri Teknolojisi İle Geleceğe Yön Verecek

Wilo İleri Teknolojisi İle Geleceğe Yön Verecek

Vizyon Toplantısı ile gelecek vizyonunu ve hedeflerini paylaşan Wilo, Türkiye’ye ilişkin 2025 stratejisini anlattı İleri teknolojisi…