FORM, MITSUBISHI HEAVY BAYİLERİNİ TAYLAND’DA AĞIRLADI

FORM, MITSUBISHI HEAVY BAYİLERİNİ TAYLAND’DA AĞIRLADI

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından Form Şirketler Grubu bünyesindeki Form MHI Klima Sistemleri, geçtiğimiz yıl iş ortaklığı gerçekleştirdiği Japon Mitsubishi Heavy Industries’in Tayland’da bulunan üretim tesisine yetkili satıcıları ile birlikte ziyaret gerçekleştirdi. 19-26 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşen organizasyon kapsamında, Form MHI Klima yetkili satıcıları, Tayland’da bulunan üretim tesisini detaylı olarak inceleme fırsatı buldu.

Form MHI Klima Sistemleri, 2020 yılının ilk ayında yetkili satıcılarına yönelik tanıtım ve motivasyon gezisi düzenledi. Mitsubishi Heavy Industries’in Taylan’da bulunan üretim tesisine yapılan ziyaret gezisine, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki toplam 31 bayi katıldı.

Gezi süresince Bangkok’da bulunan Mitsubishi Heavy Industries üretim tesisinin imalat, montaj ve test hatları gezildi. Katılımcılara 2019 değerlendirmesi ve 2020 hedefleri konusunda bilgilendirici sunumlar yapıldı. Fabrika ziyaretine ek olarak seyahatin kalan kısmında Bangkok ve Pattaya’da kültürel ve turistik mekanlar gezilerek yılın yorgunluğu atıldı.

Tayland’da bulunan üretim tesisi, Mitsubishi Heavy Industries firmasının bir asrı aşkın deneyimiyle 1989 yılında kurulmuş, kuruluşundan bu yana 20 milyon adet üzerinde klima üretimi gerçekleştirmiş, yeni yapılan yatırımlarla bu kapasitesini artırmış önemli bir üretim üssü. Mitsubishi Heavy Tayland üretim tesisinde split ve KX VRF klima sistemlerinin üretimi gerçekleştiriliyor.

İlgili Haberler

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Dubai’de gerçekleşen Clivet Satış Toplantısı’nda Form Endüstri Ürünleri gösterdiği başarılarla 2 ödüle birden layık görüldü! Form…
Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klimalar, sıcak veya soğuk hava koşullarında ev, ofis, fabrika ve birçok alanda daha konforlu bir iklimlendirme…
OPS Mall’un Tercihi LENNOX

OPS Mall’un Tercihi LENNOX

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun…