Yapı Sektörünün Oskarı Olarak Bilinen Altın Çekül 2022 Dizayn Grup Elitepipe Ürününe Layık Görüldü

Yapı Sektörünün Oskarı Olarak Bilinen Altın Çekül 2022 Dizayn Grup Elitepipe Ürününe Layık Görüldü

İnşaat piyasasının Oscar’ı diye anılan, yapı sektörünün profesyonellerine erişim sağlayan YAPI KATALOĞU çatısı altında bu sene 28 incisi düzenlenen Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde Yapı Sektöründe Yenilikci Ürünler Kategorisinde Altın Çekül Ödülüne Dizayn Grup ELİTEPİPE ürünü layık görüldü.

17 Mart 2023 Cuma akşamı YAPI KATALOĞU 50. Yıl Diyalog Etkinlikleri kapsamında Bomontiada 4.Kat’ta gerçekleşen ödül töreninde Dizayn Grup adına ödülü Üretim ve Pazarlamadan Sorumlu GMY Sedat SÖZÜDOĞRU aldı.

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Dizayn Grup Üretim ve Pazarlamadan Sorumlu GMY Sedat SÖZÜDOĞRU şunları söyledi.

Asrın felaketi biz yapı sektörünün ve bileşenlerinin önemini çok acı bir şekilde bir kez daha hatırlattı. O yüzden biz üreticilerin sorumluluğu çok büyük ve biz bu sorumluluk anlayışıyla tasarladığımız ELİTEPİPE ürünümüze bu ödülü layık gören herkese çok teşekkür ederiz. Elitepipe Mir AR-GE firmamızın 7 yıl süren çalışmalarının sonucunda geliştirilen bir üründür. Eitepipe PPRC borunun kaynak kabiliyetine, PEX borunun yüksek sıcaklık ve basınç dayanıma sahiptir ayrıca PE – RT borunun da esnekliğine sahiptir dedi. -40 derecede dahi darbelere dayanıklıdır. İnovatif ürünlerimizle sektöre yön veren DİZAYN GRUP mimar, mühendis ve inşaat firmalarını işini kolaylaştıracak ürünler üreterek sektöre yön veren firma olmaya devam edecektir.

Kendi sektöründe bilinen, kalitesi ve yenilikçi ürünleriyle ön plana çıkan Dizayn Grup bu ödülle birlikte kalitesini ve farklılığını bir kez daha vurguladı.

İlgili Haberler