Wilo Türkiye Roadshow başlıyor

Wilo Türkiye Roadshow başlıyor

Wilo “Daima Yanınızda” Olmak İçin Yola Çıkıyor: 115 gün, 23.000 km, 16 şehir, 38 belde…

Wilo, bir roadshow organizasyonu ile yola çıkarak Türkiye’nin 16 ilini dolaşacak. 8 Nisan’da İstanbul’da başlayıp 31 Temmuz’da yine İstanbul’da bitecek uzun soluklu etkinlikte, Wilo’nun ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line pompa grubu tanıtılacak.

“Daima Yanınızda” sloganı ile yola çıkacak olan Wilo Roadshow, 8 Nisan’da İstanbul’da başlayıp 31 Temmuz’da yine İstanbul’da sona erecek. Wilo ekibi etkinlik boyunca, 115 günde, 16 şehir ve 38 beldeyi ziyaret ederek toplam 23.000 km yol gidecek. Wilo uzmanları gittikleri şehirlerde ve beldelerde ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinin özelliklerini detaylarıyla aktarma fırsatı bulacak. Wilo Roadshow tırında toplam 15 ürün ilgililerin beğenisine sunulacak. Wilo Roadshow tırı ayrıca geçtiği bölgelerde yapılan festivallere de katılarak, son kullanıcıları da ürünlerle ilgili bilgilendirip sürpriz hediyeler paylaşacak.

Geniş bir rota belirlendi

Wilo Türkiye’nin Tuzla Orhanlı’daki merkez binasından yola çıkacak olan Wilo Roadshow tırı İstanbul’dan başlayarak, İzmit, Bolu, Düzce, Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Altınoluk, Akçay, Edremit, Ayvalık, Dikili, Foça, Manisa, İzmir, Kuşadası, Aydın, Didim, Milas, Bodrum, Datça, Marmaris, Dalaman, Fethiye, Kalkan, Kaş, Antalya, Alanya, Anamur, Silifke, Mersin ve Konya’nın da yer aldığı geniş bir rotayı izleyecek.

Initial Line serisi ile Wilo kalitesine herkes ulaşabiliyor

Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan kullanıcılar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabiliyor. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor.

Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan Initial Line ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.

Wilo, dört ay sürecek roadshow organizasyonu ile sektöründe fark yaratan bir pazarlama faaliyetine imza atarken, ürünleriyle de daha çok kişiye dokunmayı amaçlıyor.

İlgili Haberler

Wilo-Plavis Serisi, Klima ve Kazan Sistemlerinde Sürdürülebilir Çözümler Sunuyor

Wilo-Plavis Serisi, Klima ve Kazan Sistemlerinde Sürdürülebilir Çözümler Sunuyor

Klima ve yoğuşmalı kazan sistemlerinin ihtiyaç duyduğu verimlilik ve güvenilirlik, Wilo-Plavis serisi ile yeniden tanımlanıyor. Plavis…
Four Essentials 2024’te Wilo, Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlikle Öne Çıktı

Four Essentials 2024’te Wilo, Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlikle Öne Çıktı

Su teknolojileri alanındaki inovatif ve sürdürülebilir çözümleriyle dünya çapında lider konumda bulunan Wilo, mekanik tesisat ve…
Wilo, IFAT 2024’te Sürdürülebilir Su Teknolojileriyle Yer Alacak

Wilo, IFAT 2024’te Sürdürülebilir Su Teknolojileriyle Yer Alacak

Üstün teknolojisi ile globalde 150, Türkiye’de 30 yılı aşan birikimiyle, su teknolojilerinin geleceğini şekillendiren Wilo, dünya…