Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi – Merinos’da düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Özel Konseri’nin destekçisi oldu.

Warmhaus, Bursa Filarmoni Derneği’nin “Haftanın Konser Destekçisi” projesi kapsamında düzenlenen konserlerden biri olan ve Şef Naci Özgüç yönetiminde 16 Mayıs Perşembe akşamı Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserin destekçisi oldu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında özel olarak düzenlenen konserde Genç Solistlere yer verildi. Konserde; F. Mendelssohn “Fingal Mağara Uvertürü”, E. Sejourne “Marimba Konçertosu No:1”, J.S Bach “Fa Minör Piyano Konçertosu Op.26”  ve F.P. Schubert “Senfoni No: 8” seslendirildi.  Konserin bitiminde Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası ve Bursa Filarmoni Derneği Yönetimi tarafından Warmhaus’a sağladığı katkı için teşekkür plaketi verildi.

Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’na verdikleri destek hakkında şunları söyledi: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Genç Solistlerin ağırlandığı böylesi değerli bir konserin destekçisi olduğumuz için çok mutluyuz. Uzun yıllardır Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’na destek oluyoruz. Amacımız Bursa’nın kültür ve sanat dünyasına katkı sağlayabilmektir”.

İlgili Haberler

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

Warmhaus Çorlu’daki İş Ortakları ile Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Warmhaus, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan iş ortakları ile buluşmalarına devam ediyor. “Sahada…
Warmhaus Milano MCE Fuarı’na Katıldı

Warmhaus Milano MCE Fuarı’na Katıldı

Warmhaus, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’da gerçekleşen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma…
Warmhaus 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayında Oturum Sponsoru Oldu

Warmhaus 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayında Oturum Sponsoru Oldu

Warmhaus Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğal Gaz…