Voyage Torba Hotel Projesinde Pa-Flex İmzası

Voyage Torba Hotel Projesinde Pa-Flex İmzası

Proje, Bodrum’a bağlı Torba beldesinde yer almakta. Beldenin en büyük oteli olan Voyage Torba projesi 74.000m2 lik alanda yer almakta ve 345 odadan oluşmakta. Kitlesel tüketim alışkanlıklarına göre şekillenmiş mimarisiyle ‘’tipik otel’’ şemalarından uzak durularak biçimlenmiş projede su ile ilintili odalar tasarlanmış. Sıra oda tipojisini betimleyen iki duvar ve duvarların oluşturduğu aralıklar belirli bir açı ile kademeli olarak su avlusunun etrafına yerleştirilmekte. Böylelikle her aralık nişe dönüşerek kendi entim alanını oluşturarak belirli oranda kontrollü mahremiyet sağlanmakta. Sahile yakın olan bölümde mevcut olan zeytin ağaçları korunmuş ve benzer familyadan peyzaj unsurları yapının içerisine eklenmiştir. Misafirlerini Bodrum’un eşsiz koylarından Torba’nın yanı başında, muhteşem bir doğada ağırlayan Voyage Torba, Bodrum merkeze yakın konumuyla Ege’nin ışıltılı gecelerini doyasıya yaşatan bir tatil deneyimi sunuyor.

Otel konum olarak marina, müzeler, Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozolesi gibi yerlere yakın bir noktada yer almakta. Şehir merkezine 1,5 km uzaklıkta olan otelin Muğla Milas-Bodrum Havalimanı’na olan uzaklığı ise 33km ‘ dir.

Projede ; özel plaj, spor salonu, bar/lounge , cafe, açık havuz, restoran, toplantı resmi yemek gibi olanaklar yer almakta.

2023 yılına hızlı giriş yapan Pa-Flex , projelerde adını sıkça duyurmaya devam ediyor. Voyage Torba Hotel projesinde elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım levhaları ve boruları için Pa-Flex tercih edildi. Büyük projelerde yer almak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yüksek kalitesi, mukavemeti, yüksek kullanım sıcaklığı ve dayanıklılığı sayesinde Pa-Flex markası projelerin gözdesi olmaya devam ediyor!

İlgili Haberler

Pa-Flex Mısır HVAC-R Expo Fuarı’nda

Pa-Flex Mısır HVAC-R Expo Fuarı’nda

17.05.2023 – 19.05.2023 tarihleri arasında Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlnen MISIR HVAC-R fuarı ısıtma, soğutma ve havalandırma…
Pa-Flex Dış Ticarette de Büyümeye Devam Ediyor

Pa-Flex Dış Ticarette de Büyümeye Devam Ediyor

2014 yılında kurulan Pa-Flex, kurulduğu yıldan itibaren iç pazar kadar dış pazara da önem veriyor. İhracat…
Pa-Flex Almış Olduğu Oksb Belgesi İle Güvenilirliğini Tescilledi

Pa-Flex Almış Olduğu Oksb Belgesi İle Güvenilirliğini Tescilledi

2023 yılına hızlı başlangıç yapan PA-FLEX, yüksek ihracat oranıyla Onaylanmış Kişi Statü Belgesine sahip olarak başarılarına…