Vaillant Yeni Dijital İletişim Kampanyası ile Çevreci Isı Pompalarına Dikkat Çekiyor

Vaillant Yeni Dijital İletişim Kampanyası ile Çevreci Isı Pompalarına Dikkat Çekiyor

Tüm çalışmalarını “Yarın için bugünden” bakış açısı ile hayata geçiren Vaillant, yeni dijital iletişim kampanyasında, yüzde 25 elektrik enerjisi harcayarak yüzde 100 enerji kullanımına eş değer performans sağlayan ve 700 kat daha çevreci bir soğutucu akışkana sahip Vaillant ısı pompalarına dikkat çekiyor. 

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Vaillant Türkiye, yeni dijital ısı pompası iletişim kampanyasında, çevreciliği ile geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompası konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Vaillant’ın “Yarın için bugünden Vaillant” söylemi üzerine kurulan kampanyada, Vaillant ısı pompalarının ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacına tek bir cihaz üzerinden ve yüksek verimlilik sağlayarak çözüm sunduğuna vurgu yapılıyor. Kampanyada ayrıca, Vaillant’ın Avrupa Birliği (AB) kriterlerine uygun olarak sunduğu ısı pompalarının, konfor ve verimliliği bir arada sunarken, küresel ısınmanın etkilerinin önüne geçilmesinde de katkı sağladığı anlatılıyor.

Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan kampanya ile ilgili değerlendirmesinde, “Isı pompası dijital kampanyası ile markamızın teknoloji liderliğinin altını çiziyoruz. Isı pompası yükselen bir pazar. Geleceğin teknolojisi olarak gösterilen bu ürün, sürdürülebilir konfor için tercih edilen en önemli ısıtma ve soğutma sistemi. Isı pompaları, dünya çapında konut ve ticari tesislerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda enerji maliyetlerini, enerji tüketimini ve karbon ayak izini de azaltıyor. Vaillant olarak, daha verimli ve çevreci ürünler sunmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Gezegenin ve tüketicilerin iyiliği adına belirlediğimiz hedeflere odaklanıyoruz. Avrupa’da ısı pompası pazarı şu anda yıllık 1 milyon adetler seviyesinde ve hızla yükselmeye devam ediyor. Bu çerçevede ülkemizde de ısı pompaları konusundaki farkındalığı artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.  

Evleri doğanın enerjisi ile ısıtıp soğutuyor
Dijital ısı pompası iletişim kampanyasında, Vaillant’ın üstün teknolojisi ile tüketicilerine sunduğu aroTHERM plus ısı pompalarının; evleri doğanın enerjisi ile ısıtıp soğuttuğuna, havada bulunan ısıyı kullanarak, sadece yüzde 25 elektrik enerjisi ile yüzde 100 enerji kullanımına eş değer performans sağladığına dikkat çekiliyor. Evleri kışın ısıtan, yazın serinleten ve her zaman sıcak su sağlayan Vaillant ısı pompasının, hem faturaları azalttığı hem de kullandığı özel teknoloji sayesinde küresel ısınmaya benzerlerinden 700 kat daha az etki ettiği belirtiliyor. Yeni reklam kampanyası tüm dijital platform ve sosyal medya kanallarında yayınlanmaya devam edecek.

İlgili Haberler

DemirDöküm, İş Ortaklarına Sektör Trendlerini ve Yenilikleri Aktardı

DemirDöküm, İş Ortaklarına Sektör Trendlerini ve Yenilikleri Aktardı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Ankara, Adana, İzmir ve İstanbul’da iş ortaklarıyla buluştu.  DemirDöküm üst düzey…
DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başladı, Rekabette Fark Yaratacak Formülleri Paylaştı

DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başladı, Rekabette Fark Yaratacak Formülleri Paylaştı

DemirDöküm, pandemi sürecinde dijital ortamda sürdürdüğü DemirDöküm Akademi eğitimlerini yeniden fiziki ortama taşıdı. İş ortaklarının mesleki…
Vaillant Live ile Isı Pompasında Yine Bir İlk 

Vaillant Live ile Isı Pompasında Yine Bir İlk 

Sunduğu yeniliklerle sektörde birçok ilke imza atan Vaillant, yeni hizmeti Vaillant Live ile ısı pompası arayışında…