Vaillant Türkiye Satış Ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Kariyer Yolculuğunu Gençlerle Paylaştı

Vaillant Türkiye Satış Ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Kariyer Yolculuğunu Gençlerle Paylaştı

Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün düzenlediği Management Study with Executives (MSE), zirvesinde gençlerle buluştu. Dijital ortamda düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Kayaoğlu, Vaillant’ın kurumsal değerlerini, kariyer yolculuğunu ve bu yolculuktan çıkardığı beş dersi gençlerle paylaştı. 

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından düzenlenen Management Study with Executives (MSE) zirvesi, kariyer yolculukları ile örnek isimleri ağırladı. Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, dijital ortamda gerçekleştirilen zirvede, kendi kariyer yolculuğundan, Vaillant’ta çalışmanın nasıl bir deneyim olduğundan ve Vaillant’ın kurumsal değerlerinden bahsetti.

Kariyer yolculuğunu anlatırken karşılaştığı zorlukları da anlatan Kayaoğlu bu zorlukların nasıl üstesinden geldiğini ve çıkardığı beş dersi öğrencilerle paylaştı. Kariyer yolculuğunda herkesin hedeflerinin peşinden gitmesi gerektiğinin altını çizen Erol Kayaoğlu “Hayalleriniz ve hedefleriniz olmalı; onlar için savaşmalı, pes etmemeli ve vazgeçmemelisiniz” dedi.

Kayaoğlu, gençlere kariyer yolculuklarında başkalarına odaklanmamaları, her zaman kendilerini aşmaya özen göstermeleri gerektiğini vurguladı. Güven telkin etmenin iş hayatındaki öneminden de bahseden Kayaoğlu “Yöneticilerin en başlıca görevi güven telkin etmek. Güven telkin edemiyorsanız çevrenizdekilere başarı veremezsiniz” diye konuştu.

“Doğru insan doğru iş” ilişkisinin önemine de değinen Erol Kayaoğlu “İşinizi iyi yapmak bir sonraki pozisyona geçebilmek için şart ama asla yeterli değildir. İşinizi iyi yapmanın ötesine geçmelisiniz. Geleceğe hazır olamazsınız ama hazırlıklı olmalısınız” dedi. Kayaoğlu sözlerini; “Müşterisini, tüketicisini ve rakibini iyi analiz eden her zaman başarılı olur. Bir şeyi anlamak, birini tanımak için başkasının fikriyle değil her zaman kendi fikriniz ile ilerleyin. Her fikri kendi karar aşamanıza dahil etmeye çalışın.” cümleleriyle tamamladı.

İlgili Haberler

DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm, ısıtma ve soğutma ürün grubundaki geniş ürün yelpazesi için düzenlediği kampanyalara yenisini ekledi. İş Bankası…
Vaillant Akademi 2024 Yılı Eğitim Programlarına Başlıyor

Vaillant Akademi 2024 Yılı Eğitim Programlarına Başlıyor

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, iş ortaklarının donanım ve bilgi birikimlerini daha da geliştirmeyi…
Her Ülke Enerji Çeşitliliğini Sağlamak Zorunda

Her Ülke Enerji Çeşitliliğini Sağlamak Zorunda

Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen 26. Ulusal Kalite Günleri etkinliğinde öğrencilere…