Vaillant Türkiye, Müşteri Deneyiminde Mükemmellik Hedefiyle Vaillant Akademi’yi Hayata Geçirdi 

Vaillant Türkiye, Müşteri Deneyiminde Mükemmellik Hedefiyle Vaillant Akademi’yi Hayata Geçirdi 

Vaillant Türkiye, Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi (EDU) iş birliği ile müşteri deneyimini mükemmele ulaştırma hedefi ile Vaillant Akademi’yi hayata geçirdi. Vaillant Türkiye iş ortaklarının katılımına açık olan Vaillant Akademi eğitimleri, İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenen “Değer Odaklı Satış” eğitimleriyle başladı. 

Vaillant Türkiye, müşteri deneyimini mükemmelleştirme yolunda gerçekleştirdiği çalışmaları kesintisiz sürdürüyor. Şirket, bu hedef doğrultusunda iş ortaklarına yönelik özel bir eğitim projesi olan Vaillant Akademi’yi hayata geçirdi. Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi (EDU) iş birliği ile düzenlenen Vaillant Akademi bünyesindeki ilk eğitimlerde Vaillant Türkiye yöneticileri ile 110’a yakın iş ortağını İstanbul, İzmir ve Ankara’da bir araya getirdi.

Müşteriyi daha iyi anlamanın ve değer sunmanın her geçen gün daha fazla önem kazandığı bir dönemde gerçekleştirilen Vaillant Akademi’nin lansmanı niteliğini de taşıyan ilk eğitim, “Değer Odaklı Satış” özelinde gerçekleşti.

Markaların sürdürülebilir başarısında müşteri deneyiminin önemine dikkat çeken Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, müşteri deneyiminin sadece bir ürün satışından çok daha fazlasını içerdiği gerçeğinden hareketle, sunulan faydaların en iyi biçimde nasıl aktarılacağını iş ortaklarıyla paylaştıklarını belirtti. Atan, büyük ilgi gören eğitimlerle ilgili olarak: “Vaillant Türkiye olarak tüketicilerin ihtiyaçları için en doğru çözüm ve hizmetleri sunmayı; hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamalarımız ile daima mükemmel müşteri deneyimini sağlamayı hedefliyoruz. Temel önceliğimizi kullanıcılarımızın hayatlarını sürdürülebilir şekilde iyileştirmek ve müşterilerimize değer katmak olarak belirledik. Müşteri deneyimini mükemmelleştirme odaklı iş stratejimiz doğrultusunda, iş ortaklarımıza yönelik eğitim projelerine de büyük bir önem veriyoruz. Sabancı Üniversitesi ile birlikte hayata geçirdiğimiz ve lansmanını ‘değer odaklı satış’ eğitimleri ile yaptığımız Vaillant Akademi’ye, iş ortaklarımızın gösterdiği büyük ilgi bizim için oldukça memnuniyet verici. Önümüzdeki dönemde Vaillant Akademi eğitim içeriklerini sürekli geliştirip zenginleştirerek sürdüreceğiz. Vaillant Türkiye olarak amacımız, hizmetlerimizin kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek.” dedi.

9-24 Mayıs 2023 tarihleri arasında üç şehirde gerçekleştirilen Vaillant Akademi eğitiminin ilk dönemi; müşteri portföyünü tanımlama, müşteri ihtiyaçlarını anlama ve ihtiyaçlara göre fayda sunma gibi başlıkları içerdi.

İlgili Haberler

Vaillant Akademi 2024 Yılı Eğitim Programlarına Başlıyor

Vaillant Akademi 2024 Yılı Eğitim Programlarına Başlıyor

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, iş ortaklarının donanım ve bilgi birikimlerini daha da geliştirmeyi…
Vaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti

Vaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefleyen Vaillant Türkiye çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Marka, iş…
Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye’nin yönetim ekibi ve iş ortakları, İletişim Kurulu Toplantısı’nda sektörü ve önümüzdeki dönemi değerlendirdi. Vaillant…