Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”in Üçüncü Sezonunda ; Nilay Örnek ve Immanuel Tolstoyevski’yi Ağırlıyor

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”in Üçüncü Sezonunda ; Nilay Örnek ve Immanuel Tolstoyevski’yi Ağırlıyor

Vaillant Türkiye’nin “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast yayınları üçüncü sezonu ile devam ediyor.
Alanında uzman ve ünlü isimlerin kafamıza takılan sorulara, rahatlatıcı cevaplar aradığı podcast yayınlarının 5 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak üçüncü serisine Nilay Örnek ve Immanuel Tolstoyevski konuk oluyor. Sohbetler Vaillant Türkiye’nin Spotify, Google Podcast, Apple Podcast ve Deezer kanalları üzerinden takip edilebiliyor.

Vaillant Türkiye’nin, farklı konu ve konuklarla dinleyicilere kafalarını rahatlatma, keyifli zaman geçirme olanağı sunduğu “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi üçüncü sezonu ile devam ediyor. 5 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak yeni sezonun konukları deneyimli gazeteci Nilay Örnek ve yazar Immanuel Tolstoyevski olacak.

Yeni sezonda Nilay Örnek, alanında uzman konukları ile “Mutluluk”, “Yemek”, “Mimari” ve “Kültür-Sanat” alanında gerçekleştireceği keyifli sohbetlerle dinleyicilerinin kafalarını rahatlatacak. Nilay Örnek podcast yayınlarında, Psikolog Ferhat Aydın, Yeme-İçme Profesyoneli Sinan Hamamsarılar, Mimar Kerem Piker ve Yazar ve TV programcısı Yekta Kopan’ı ağırlayacak.

Immanuel Tolstoyevski ise programında “Sinema”, “Yoga”, “Hedefler” ve “Müzik” konularına yoğunlaşacak. Vaillant Türkiye’nin Spotify, Google Podcast, Apple Podcast ve Deezer kanalları üzerinden takip edilebilen sohbetler, her hafta 2’şer bölüm halinde yayınlanacak.

Vaillant olarak podcast serisine 2020 yılının Nisan ayında Türkiye’nin önde gelen podcaster’ları olan Mirgün Cabas ve Beyhan Budak ile başladıklarını belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Serimizi daha sonra Güven İslamoğlu ve Ufuk Tarhan gibi alanlarında uzman kanaat önderleri ile zenginleştirdik. Türkiye’de bu ölçüde yapılmış belki de ilk kurumsal podcast’ni yine podcast dünyasının çok ünlü iki ismi ile genişletiyoruz. Nilay Örnek bu alanda önde gelen isimler arasında yer alıyor. Fularsız Entellik de yine en beğenilenler arasında. Podcast serimizle bir anlamda Vaillant podcast şampiyonlar ligi oluşturduk. 20 dakikadan uzun süren bu içeriklerde yüzde 80’in üzerinde dinlenme oranına ulaştık. Bu rakamlarla birlikte toplam dinleme adedinin 100 binlere ulaşması bizi çok mutlu ediyor. Vaillant için önemli bir kanal haline gelen bu seriyi genişleterek devam ettirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Vaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti

Vaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefleyen Vaillant Türkiye çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Marka, iş…
Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye İletişim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Vaillant Türkiye’nin yönetim ekibi ve iş ortakları, İletişim Kurulu Toplantısı’nda sektörü ve önümüzdeki dönemi değerlendirdi. Vaillant…
Vaillant ve Doğa Derneği’nden Küçük Akbabaların Korunması İçin Büyük Adım

Vaillant ve Doğa Derneği’nden Küçük Akbabaların Korunması İçin Büyük Adım

Vaillant Türkiye ve Doğa Derneği iş birliği ile 2015 yılında hayata geçirilen Küçük Akbabaları Koruma Projesi’nde…