Vaillant Akademi 2024 Yılı Eğitim Programlarına Başlıyor

Vaillant Akademi 2024 Yılı Eğitim Programlarına Başlıyor

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, iş ortaklarının donanım ve bilgi birikimlerini daha da geliştirmeyi amaçlayan Vaillant, Vaillant Akademi ile 2024 yılı satış-pazarlama eğitimlerine başlıyor. Eğtim başlıkları arasında; “Premium Marka Satış Teknikleri, Isı Pompası Satış Teknikleri ve Dijital Pazarlama” yer alıyor.

İklimlendirme sektörünün mucit markası Vaillant, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Vaillant Satış-Pazarlama Akademisi platformuna yönelik 2024 yılında düzenleyeceği eğitim programlarına başlıyor. Vaillant Akademi bu programlarla iş ortaklarının satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi alanlarındaki bilgi birikimlerini artırarak onlara değer katmayı ve böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaçlıyor. Vaillant Akademi 2024 yılı için hazırladığı üç farklı eğitim içeriği ve 12 farklı etkinlik ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da iş ortaklarıyla buluşacak.

Eğitimlerde üç ana konuya odaklanılacak
Eğitimlerde, ürün ve markanın faydalarını farklı argümanlarla anlatarak müşteriye kattığı değeri en üst noktaya taşıma yolunda iş ortaklarının donanımlarını artırmayı hedefleyen Vaillant Akademi’nin 2024 programında ilk eğitim içeriği Smartnettarafından verilecek “Dijital Pazarlama Eğitimi” olacak. Bu eğitimde; dijital platformlarda markanın ve iş ortaklarının temsiliyetini daha iyi sağlama, dijital pazarlama teknikleri, sosyal medya yönetimi ve doğru hedef kitleye doğru iletişim yaparak marka farkındalığını arttırma konuları işlenecek.

Vaillant Akademi’nin bu yıl içinde vereceği eğitimlerden bir diğeri “Premium Marka Satış Teknikleri” konu başlığını taşıyacak. Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi ile birlikte Vaillant markasına özel geliştirilen bu eğitimde; Vaillant markalı ürünlerin tüketici nezdindeki pozitif algısını pekiştirecek argümanlar ile premium marka müşteri yaklaşımları özelinde içgörüler, trendler ve teknikler aktarılacak.

Günümüzde enerji sektöründe devrim yaratan ısı pompaları konusu da “Isı Pompası Satış Teknikleri” eğitimi ile iş ortaklarına yeni bir bakış açısıyla sunulacak. YineSabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi tarafından Vaillant’a özel geliştirilen eğitimde; geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompası ürününe yönelik farkındalığı arttırmak öncelik taşırken, ısı pompası ürün kategorisine özel satış ve pazarlama teknikleri paylaşılacak.

İlgili Haberler

Vaillant’ın Premium Marka Kimliğine Yönelik Satış Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

Vaillant’ın Premium Marka Kimliğine Yönelik Satış Teknikleri Eğitimi Tamamlandı

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı ilke edinen Vaillant, Vaillant Akademi kapsamındaki eğitimlerini tamamladı.…
Vaillant Akademi Dijital Pazarlama Eğitimi ile İş Ortaklarına Güç Katıyor

Vaillant Akademi Dijital Pazarlama Eğitimi ile İş Ortaklarına Güç Katıyor

Vaillant Akademi’nin 2024 yılı eğitim programında yer alan “Dijital Pazarlama Eğitim Programı” başarıyla gerçekleştirildi. İki oturumda…
Vaillant, Isı Pompası Eğitimleriyle Müşteri Memnuniyetini Artırıyor

Vaillant, Isı Pompası Eğitimleriyle Müşteri Memnuniyetini Artırıyor

İş ortaklarının donanımlarını daha da geliştirmeyi ve onları geleceğe hazırlamayı hedefleyen Vaillant Türkiye, Vaillant Akademi ile…