Uluslararası Zirve ve Fuarlarda Form Rüzgarı

Uluslararası Zirve ve Fuarlarda Form Rüzgarı

Form Endüstri Ürünleri A.Ş., bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve onuncusu gerçekleştirilen Aqua Therm Özbekistan fuarında her ihtiyaca uygun verimli ve üstün teknolojili ürünleriyle yer aldı.

Zirvede yer alan ilk ve tek iklimlendirme firması: Form Endüstri Ürünleri
Form Endüstri Ürünleri A.Ş. sektör profesyonelleri ile enerji maliyetlerini düşürmek isteyen fabrikaları bir araya getiren Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde, iklimlendirme konusunda katılımcı olan ilk ve tek firma olarak ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. 4-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi, Türkiye’nin dört bir yanından fabrika yöneticileri, endüstriyel yatırımcılar, teknik müdürler ve bakım müdürlerini ağırladı. Endüstriyel tesislerde iklimlendirme ve proses soğutma konusuyla ilgili fuar ziyaretçilerine bilgi veren Form’un soğutma grupları ve aynı anda hem soğuk hem de sıcak su üreten ısı pompaları zirvenin en çok ilgi gören ürünlerinden oldu. Enerji verimliliği, çevreci iş modelleri ve sürdürülebilirlik konularının ön plana çıktığı, Fabrikalarda Enerji Verimliliği Örnekleri ve Uygulamaları konulu panelde; Form Endüstri Ürünleri Endüstriyel Proje Geliştirme Müdürü Erdem Şahin, katılımcılara değerli bilgiler aktardı.

Taşkent Özbekistan’dan Form’a büyük ilgi
Bu yıl onuncusu düzenlenen Aqua Therm Taşkent fuarında yer alan Form, üstün teknolojiye sahip ürünlerini katılımcılarla buluşturdu. Form Endüstri Ürünleri A.Ş., Eurovent Sertifikalı yerli üretim Form FKS Klima Santrali, Form WSHP su kaynaklı ısı pompası, Form Fancoil, Form FHR Isı Geri kazanım cihazları gibi üretimini gerçekleştirdiği ürünleri fuarda tanıttı.

Yerli üretimdeki gücünün yanı sıra merkezi klima sistemleri, paket klimalar gibi ürünleriyle ilgili de stant ziyaretçilerini bilgilendiren Form, Taşkent Özbekistan’da yoğun ilgi ile karşılandı. Fuarda ayrıca Form Şirketler Grubu’nun diğer firmaları olan Form MHI Klima Sistemleri A.Ş. Mitsubishi Heavy markalı VRF sistemlerini tanıtırken, Form Endüstri Tesisleri A.Ş. ise duman tahliye-doğal havalandırma üniteleri ve evaporatif soğutma sistemlerini sergiledi.

İlgili Haberler

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Dubai’de gerçekleşen Clivet Satış Toplantısı’nda Form Endüstri Ürünleri gösterdiği başarılarla 2 ödüle birden layık görüldü! Form…
Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klimalar, sıcak veya soğuk hava koşullarında ev, ofis, fabrika ve birçok alanda daha konforlu bir iklimlendirme…
OPS Mall’un Tercihi LENNOX

OPS Mall’un Tercihi LENNOX

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun…