Türkiye’nin En Büyük Denim Üreticilerinden Erak Giyim Wİlo’yu Tercih Etti

Türkiye’nin En Büyük Denim Üreticilerinden Erak Giyim Wİlo’yu Tercih Etti

Dünya genelinde su teknolojilerindeki öncü çalışmaları ile öne çıkan ve bina teknolojileri, su yönetimi, endüstri alanlarında faaliyet gösteren Wilo, alanında uzman üreticilere sürdürülebilir çözümleri ve ürünleriyle değer katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük denim üreticilerinden biri olan Erak Giyim yeni nesil hidrofor seçimini Wilo ürünlerinden yana kullandı. Dünyada 150 Türkiye’de ise 30 yılı aşkın süredir su teknolojilerine katkı sunan Wilo; verimli, tasarruflu ve inovatif su sistemleriyle tüm sektörlerde referans olmaya devam ediyor.

Yüksek verimliliğe sahip su teknolojisine yönelik ürünleriyle Türkiye’nin önde gelen markaları tarafından tercih edilen Wilo’nun son iş birliği, alanında uluslararası üretim standartlarına ve aylık 750 bin adet denim üretim kapasitesine sahip Erak Giyim ile oldu. Erak Giyim sürdürülebilir bir gelecek için fabrikasında kullanılan tüm ekipmanlarında enerji verimliliğini ön planda tutma stratejisi ile sıcak su hidrofor sistemlerinde Wilo’yu tercih etti. Marka yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda sıcak su hidrofor sistemlerindeki ekipmanlarını yeni nesil hidroforlar ile değiştirme sürecinde en iyi enerji çözümü sunan Wilo ürünlerini seçti.

Türkiye’nin en büyük denim üretim tesislerinden biri olan Erak Giyim’in Çerkezköy fabrikasında sıcak su hidrofor sistemlerinde boya makinaları için gerekli sıcak suyun sağlanması noktasında Wilo’nun “COR4-Helix FIRSTV5203-5/16/E-11” hidrofor sistemi ve “CC-LB-4×11 FC” sürücülü pano ile yenileyerek yüksek enerji verimliliği noktasında fark yaratıldı.

İlgili Haberler

Wilo’dan Yangın Söndürme Sistemlerinde Güvenilir Çözümler

Wilo’dan Yangın Söndürme Sistemlerinde Güvenilir Çözümler

Yangınlar, doğal afetlerin ve kazaların en yıkıcı olanlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu nedenle, her yıl…
Konya’nın En Büyük Su Temalı Projesine Wilo İmzası

Konya’nın En Büyük Su Temalı Projesine Wilo İmzası

Dünya genelinde su teknolojileriyle öne çıkan ve su yönetimi, bina teknolojileri, endüstri alanlarında faaliyet gösteren Wilo,…
Wilo’dan Sektöre Işık Tutan Yenilik: Wilo Atmos-BST

Wilo’dan Sektöre Işık Tutan Yenilik: Wilo Atmos-BST

Üstün donanımı ve 150 yılı aşkın tecrübesiyle 30 yıldır ülkemizde geleceğin su teknolojisini geliştiren Wilo, ‘Genel…