The Connection Convention – Gerçek Bir Dijital Boru Sistemi Deneyimi

The Connection Convention – Gerçek Bir Dijital Boru Sistemi Deneyimi

GF’den Bir İlk Daha!

GF Boru Sistemleri, içme suyu, soğutma ve ısıtma alanlarında sürdürülebilir çözümlerini sergilemek için kendi sanal etkinliği olan “The Connection Convention” ile bu yıl dijital ortamda gerçekleşecek olan su, ısıtma ve iklimlendirme sektörünün önde gelen fuarı ISH Digital 2021’e bağlantı kuruyor.  Etkinlik, 23-25 ​​Mart tarihlerinde ”GF Campus“ platformunda gerçekleşirken, etkinliğe ISH’in kendi dijital fuar sayfasından da erişim verilecek.

GF Campus’de konuklar, içme suyu hijyeni, yenilikçi boru sistemi teknolojisi, sürdürülebilir soğutma ve iklimlendirme suyu teknolojisi alanlarında yeni bakış açıları ile sürdürülebilir çözümler üzerine gerçekleşecek panel, tartışma ve röportajlara katılabilecekler. Etkinlikte aynı zamanda, ziyaretçilerin konuşmacılarla sohbet edip etkileşime geçecekleri alanlar da yer alacak. Etkinlik bitiminde içerik, kampüs medya kitaplığı aracılığıyla isteğe bağlı olarak da sunulabilecek.

Her Şey Bağlantılı

The Connection Convention’ın odak noktasını, içme, soğutma ve ısıtma suyunun taşınmasında dijitalleşme, verimlilik, hijyen ve sürdürülebilirlik oluşturuyor.

Konuklar fuar süresince farklı günlerde ve içeriklerde GF standında Hycleen Forum, Sanipex Arena ve Soğutma Salonu gibi odalarda düzenlenecek olan etkinliklere katılabilecekler. Ayrıca birebir toplantı imkanı sunulan odalarda yetkillerden ürünler ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak mümkün olabilecek.

Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik Kombinasyonu

Etkinlikte boru sistemleri sektörünün dijitalleşmedeki geleceği, enerji tasarruflu boru sistemleri ile soğutma uygulamalarının bir sonraki aşamaya nasıl taşınabileceği, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğinin nasıl daha iyi bir şekilde birleştirilebileceği üzerine konuşmalar/sunumlar da gerçekleştirilecek. GF Hakan Plastik Ürün Yönetimi ve İnovasyon Müdürü Ozan Kovancı da konuşmacılar arasında yer alacak.  Sürdürülebilirlik için yenilikçi ve pazar odaklı yeni fikirler geliştirmek üzerine çalışmalar yürüten Ozan Kovancı konuşmasında, GF Silenta Extreme ve GF Aquasytem ürünleri hakkında bilgi verecek. Kovancı, 24 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek sunumunda ürünlerin sürdürülebilir bir çözüm olarak çevreye olan katkılarına da değinecek.

İlgili Haberler

GF Silenta Extreme’e Altın Çekül Ödülü

GF Silenta Extreme’e Altın Çekül Ödülü

GF Hakan Plastik, 1973 yılından beri yayımda olan Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu YAPI KATALOĞU…
Bomaksan 2022’de Yüzde 70 Büyüyecek

Bomaksan 2022’de Yüzde 70 Büyüyecek

Bomaksan’dan büyüme atağı Global pazarda artan talepleri karşılamak amacıyla kapasite artırımına yönelen yerli üretici Bomaksan, 2022’yi…
FKS Klima Santrali Eurovent Sertifikası Aldı

FKS Klima Santrali Eurovent Sertifikası Aldı

Ar-Ge yatırımlarıyla sektöre öncülük eden Form Şirketler Grubu’nun İzmir’deki fabrikasında geliştirilen ve üretilen yeni ürünü FKS…