Serenity Villaları’nın Tercihi Alarko VRF Oldu

Serenity Villaları’nın Tercihi Alarko VRF Oldu

Çorlu’da konforlu yaşam alanı sunacak olan Serenity Villaları seçimini iklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier ürünlerinden yana kullandı. Proje içerisinde 14 adet Alarko Mini VRF dış ünite kullanıldı.

Çorlu’da 15.000 m2 arazi üzerine konumlan Serenity Villaları’nın iklimlendirmesinde Alarko VRF tercih edildi. Tüm mahallerde kullanılabilmesi için geniş kapasite aralıklarına sahip, çok çeşitli iç ünitelerle birlikte Alarko Mini VRF, 2 Borulu VRF ve 3 Borulu VRF sistemleri çözüm sunuyor. Bina gerekliliklerine uyum sağlayarak çeşitli otomasyon sistemleri ve merkezi kontrollerle birlikte koordineli olarak çalışıyor.

Alarko VRF Sistemleri
Gelişmiş buhar enjeksiyonlu DC inverterli kompresör, soğutucu akışkan dolaşımını artırıyor ve hem soğutma hem de ısıtma kapasitesini yükseltiyor. Alarko VRF, 2.5HP’den 96HP’ye varan geniş kapasitesiyle, küçük binalardan büyük binalara kadar tüm müşteri gereksinimlerini karşılıyor.

VRF sistemi, -25°C ile 48°C arasında değişen aşırı koşullar altında kararlı bir şekilde çalışıyor. Dış üniteler adresleri otomatik olarak iç ünitelere dağıtabiliyor. Her bir iç ünitenin adresi uzaktan kumanda ve kablolu kumanda kullanılarak sorgulanabilir veya değiştirilebiliyor.

Çoklu öncelik modu ayarları, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla serbestlik ve kolaylık sağlıyor.

Ünite, tüm VRF sistemini kapatmadan bazı iç ünitelerin kapatılmasına izin veren bakım moduna sahip olmasıyla öne çıkıyor. Diğer iç üniteler çalışmaya devam ettiğinden, çalışma sahasında bakım sırasında bakım modu etkinleştirilebiliyor.

İlgili Haberler

Alarko Carrier Geleceğin Ürünü Olan Isı Pompası Üretimine Başladı 

Alarko Carrier Geleceğin Ürünü Olan Isı Pompası Üretimine Başladı 

İklimlendirme sektörüne doğa dostu ürünleriyle öncülük eden Alarko Carrier, ısıtma, soğutma ve sıcak suda geleceğin cihazı…
10. Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’na Başvuru için Son İki Hafta!

10. Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’na Başvuru için Son İki Hafta!

İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier’ın düzenlediği 10. Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’nda başvuru heyecanı sürüyor. 7…
Klima Neden Soğutmaz?

Klima Neden Soğutmaz?

Özellikle sıcak yaz günlerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelen klimaların ortamı soğutmamasına neden olabilecek…