Rönesans’ın Prestijli Projelerinin Tercihi Yine “Mimsan” Oldu

 Rönesans’ın Prestijli Projelerinin Tercihi Yine “Mimsan” Oldu

Türkiye ısıtma sektörünün lider sanayi kuruluşlarından Mimsan, yüksek verimli ve tasarruflu kazan telnolojileri ile Rönesans Holding’in yapımını üstlendiği projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Mimsan’ın yüzde 95 yanma verimi sağlayan çevreci teknolojisi “MG Sıcak Su Kazanı”, Gaziantep Şehir Hastanesi’nde ve Sakarya Gaz Sahası projesinde hem enerji verimliliği sağlayacak hem de atmosfere salınan atık gaz oranını düşürerek, çevre dostu bir çözüm sunacak.

İleri teknolojisi ve mühendislik gücüyle ısıtma sektörünün lider markası olan Mimsan, yüksek verimli kazan teknolojileri ile Rönesans Holding’in prestijli projelerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Mimsan son olarak; Rönesans Sağlık Yatırım’ın yapımını üstlendiği Gaziantep Şehir Hastanesi ve Rönesans Endüstri tarafından inşaatı başlatılan Sakarya Gaz Sahası’nda yerini aldı.

Türkiye’nin sağlık alanında dünya standartlarını yakalayabilmesi amacıyla hayata geçirilen ve ‘Kamu Özel Ortaklığı’ (Public Private Partnership – PPP) projesi olan Gaziantep Şehir Hastanesi’nin ısıtma sistemlerinde ve Türkiye’nin en büyük doğal gaz keşfi olan Sakarya Gaz Sahası’ndaki mekanik enstrümantasyon temin işinde Mimsan’ın çevre duyarlılığı ve enerji verimliliği ile ön plana çıkan MG Model Sıcak Su Kazanları tercih edildi.

Yüksek verim
Mimsan; Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. ile Meridiam Eastern Europe SARL tarafından inşa edilen 1.875 yataklı hastaneye; entegre ekonomizörlü ve 2000 kw kapasiteli 4 adet MG Model Sıcak Su Kazanı ile Sakarya Gaz Sahası projesine ise 2 adet 1250 kw, 2 adette 2300 kw olmak üzere toplam 4 adet MG Model Sıcak Su Kazanı ile hizmet verecek.

Çevreci çözüm
Mimsan, yüzde 95 yanma verimi sağlayan MG Model Sıcak Su Kazanı’yla yüksek verimli ve tasarruflu çözümler sunarak, yatırım maliyetinin 5 yıl içerisinde geri dönüşünü sağlamayı taahhüt ediyor. MG Model Sıcak Su Kazanları, yüksek verimli teknolojisi ile tasarrufun yanı sıra atmosfere salınan atık gaz oranını da düşürerek, çevre dostu bir çözüm sunuyor.

Uzaktan yönetim avantajı
Ulusal ve uluslararası normlara uygun olarak üretilen “MG Model Sıcak Su Kazan”ları, uzaktan kontrol edilip, yönetilebiliyor. Kazan suyu çıkış sıcaklığı da dış hava sıcaklığına göre kazan kontrol paneli üzerinden ayarlanabiliyor. Böylece cihaz, çalışması istenilen saatlerde konfor şartlarına uygun olarak çalıştırılabiliyor, diğer saatlerde ise ekonomi moduna alınarak, tasarruf edilmesi sağlanıyor.

İlgili Haberler

MİMSAN, Yüksek Verimli Isıtma Teknolojileri ile ISK Sodex Fuarı’na Katılıyor

MİMSAN, Yüksek Verimli Isıtma Teknolojileri ile ISK Sodex Fuarı’na Katılıyor

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Mimsan, 25 – 28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan…
Kayseri Şeker’in Buharını Mimsan Üretecek

Kayseri Şeker’in Buharını Mimsan Üretecek

Kömür yakıtlı kojenerasyon tesislerinin kurulumu konusunda Türkiye’nin öncü markası olan Mimsan, Kayseri Şeker’in Boğazlıyan Şeker ve…
Mimsan Yönetim Kurulu Başkanı Enver İlhan: “Yarınlarımız için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz”

Mimsan Yönetim Kurulu Başkanı Enver İlhan: “Yarınlarımız için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz”

Malatya merkezli sanayi kuruluşlarından Mimsan, ülkemizi yasa boğan afet nedeniyle bir baş sağlığı mesajı yayınladı. Mimsan…