Polyplex Europa Polyester Film’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Polyplex Europa Polyester Film’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Sürdürülebilir su teknolojilerinin öncü markası Wilo, dünya çapında yedinci en büyük polyester (PET) filmi üreticisi Polyplex Europa Polyester Film’in çözüm ortağı oldu. Wilo, hidrofor setlerinde COR-Helix V pompalar ve özel CC-LB panoları ile enerji verimliliği, ısıtma sirkülasyon pompalarında ise yüksek verimli ve otomasyon ile tam uyum ürünleri ile projeye katkı sağladı.

Üstün donanımı ile globalde 150, Türkiye’de 30 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdüren Wilo önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen önemli firmalarının ve dev yatırımlarında tercih edilen Wilo son olarak inovatif ürünleri ile Polyplex Europa Polyester Film’in çözüm ortağı oldu. Wilo’nun hidrofor sistemlerinde COR-Helix V ürünleri, ısıtma ve soğutma sirkülasyon sisteminde IL serisi ürünlerini kullanıldı. Projede hidrofor setlerinde Helix pompalar ve bu pompalara özel CC-LB panoları ile enerji verimliliği, ısıtma sirkülasyon pompalarında ise yüksek verimli ve otomasyon ile entegre çözümler sağlandı.

Wilo’nun teknolojileri ile projenin temel ihtiyacı olan hidrofor, sirkülasyon pompa sistemlerinde yüksek verimlilik, enerji tüketimi ve tam otomasyon ile uyum sağlandı. Wilo, sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarına yatırım yaparak geleceğinin ihtiyaçlarına uygun inovatif çözümler geliştirmeye devam ediyor.

 

İlgili Haberler

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

Dünyada 150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerine ilham veren Wilo, Berlin’de düzenlenen German Brand Award Ödül…
Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Wilo, 150 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi su teknolojileriyle, Belek’te açılan Ethno Hotels’in çözüm ortağı oldu.…
Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerinde yarınları şekillendiren Wilo’nun üstün teknolojileri, Ankara’nın yeni yaşam merkezi Primera…