Mitsubishi Heavy Split Klimalar, Form Group’la yeni bir döneme başlıyor

Mitsubishi Heavy Split Klimalar, Form Group’la yeni bir döneme başlıyor

 

53 yıllık köklü geçmişi ve sektöre kattığı başarı hikayeleriyle Form Şirketler Grubu, yeni dönemde müşterilerinin karşısına ürün gamını zenginleştirerek; sektöründe güçlü ve köklü bir firma olan JAPON teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries’in  split, multi split ve ticari tip klimalarını da katmış olarak çıkıyor.

Form Şirketler Grubu ve Mitsubishi Heavy Industries, yeni bir iş birliği anlaşması imzalayarak 2011 yılından bu yana VRF Klimalar ile devam eden birlikteliklerine, Mitsubishi Heavy’nin multi ve tüm split klimalarının satışına da eklediler.

Temmuz 2018 itibari ile Mitsubishi Heavy Industries’in split klima modellerinin de satışına başlayacak olan FORM, iklimlendirme sektöründeki eksiksiz ürün gamı ile müşterilerine entegre ısıtma-soğutma çözümleri sunacak.

Zarif ve Eskimeyen Tasarım

Mitsubishi Heavy Industries split klimaların stil sahibi modelleri, Milano’da İtalyan Endüstri Tasarım stüdyosu Tensa Sir tarafından özenle tasarlanıyor, gelişmiş JAPON teknolojisi ile iç ortamlarda mükemmel hava konforu sağlıyor.

Çevre dostu R32 soğutucu gazın kullanıldığı MHI split klimalar, klimalarda yaygın olarak kullanılan R410A’ya göre daha yüksek enerji verimliliği sunarken, küresel ısınmayla mücadelede diğer soğutuculara göre %70 daha yüksek performans sergiler. Mitsubishi Heavy Split Klimalar, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile de bütçe dostudur.

FORM’un Mitsubishi Heavy bireysel klima satışına başlaması ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Form Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Tunç Korun, “İklimlendirme sektöründe 53 yıldır faaliyet gösteren ve sektörü birçok yenilikle tanıştıran dinamik bir firmayız. Firma olarak temel stratejimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun, en verimli ve uzun ömürlü sistem çözümleri sağlamak oldu. Mitsubishi Heavy Split, Multi Split ve Ticari Split Klimalarının ürün gamımız içerisinde yer almasıyla artık sektöre bireyselden merkezi sistem klimalara kadar tüm iklimlendirme çözümlerini sağlayacağız.” dedi.

İlgili Haberler

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Dubai’de gerçekleşen Clivet Satış Toplantısı’nda Form Endüstri Ürünleri gösterdiği başarılarla 2 ödüle birden layık görüldü! Form…
Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klimalar, sıcak veya soğuk hava koşullarında ev, ofis, fabrika ve birçok alanda daha konforlu bir iklimlendirme…
OPS Mall’un Tercihi LENNOX

OPS Mall’un Tercihi LENNOX

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun…