MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES İSTANBUL’DAKİ İLK KONSEPT MAĞAZASINI AÇIYOR

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES İSTANBUL’DAKİ İLK KONSEPT MAĞAZASINI AÇIYOR

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES İSTANBUL’DAKİ İLK KONSEPT MAĞAZASINI AÇIYOR

İklimlendirme sektörünün lider markalarından Form MHI Klima Sistemleri, İstanbul’daki ilk konsept mağazasını Bahçelievler’de açtı. Sektörde 25 yıllık bir tecrübeye sahip Gelişim Mühendislik tarafından hizmete açılan mağazada Mitsubishi Heavy Industries marka split, multi split ve VRF klimalar tüketicilerle buluşacak. 

 

İklimlendirme sektöründe tüketicileri en iyi çözümlerle buluşturan Form MHI Klima Sistemleri, İstanbul’daki ilk konsept mağazasını uzun yıllardır çalıştığı Gelişim Mühendislik ile birlikte Bahçelievler’de açtı.

 

İklimlendirme çözümlerinde bir dünya markası olan Mitsubishi Heavy Industries’in VRF ve split ürünlerinin satışını gerçekleştirecek Gelişim Mühendislik, aynı zamanda servis hizmeti de verecek. Bireysel ve profesyonel sistemlerin yanı sıra VRF sistemlerinin de çalışır vaziyette sergilendiği mağazaya gelen tüketiciler, Mitsubishi Heavy Industries markalı ürünler hakkında alanında uzman bir ekipten detaylı bilgi alabilecek ve mağazanın showroom bölümünde yer alan ürünleri görüp deneyimleyebilecek.

 

Sektörde 25 yıllık tecrübeye sahip uzman ekibiyle 2007 yılında kurulan Gelişim Mühendislik bu süreçte alt yapı uygulama ve proje satışında; İbis Otel, Polat Rezidans, NOTRE DAME DE SION Lisesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Fatih Terim Başakşehir Stadı, TURKISH DO&CO Yeşilköy, Emel Plaza Etiler, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kasımpaşa Hilton Oteli, Türkmenistan Cumhurbaşkanlığı Konutu, Libya Bingazi Üniversitesi, Batı Şehir Konutları, Doğuş Holding/Galata Port projesi, Alteks Nişantaşı, TOYO İnşaat Q studio, Pelikan Hill villaları, Tuzla Nuh Gemi San. Yönetim Binası, Bakırköy Devlet Hastanesi, THY Teknik A.Ş Yönetim Binası gibi pek çok önemli projede başarılı çalışmalara imza attı. VRF merkezi sistemler, havalandırma ve mekanik tesisat konularında uzman ekiplere sahip Gelişim Mühendislik, Mitsubishi Heavy Industries klimalarla artık deneyim ve tecrübesini son tüketiciyle de buluşturuyor olacak.

 

Form MHI Klima Sistemleri’nin İstanbul’daki yetkili satıcısı Gelişim Mühendislik, Mitsubishi Heavy Industries marka split ve VRF klimaların satışını yapacağı yeni mağazası ile sektördeki tecrübesi ve uzman kadrosunun desteğiyle tüketicilere Mitsubishi Heavy Industries konforunu yaşatırken, kaliteli hizmet sunmayı ve bölgedeki servis kalitesini arttırmayı hedefliyor.

 

Form Şirketler Grubu Hakkında 

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

 

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul’dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir. Form Şirketler Grubu hakkında daha fazla bilgi www.formgroup.com internet adresinden temin edilebilir.

 

Form MHI Klima Sistemleri Hakkında

Form Grup ile MHI’nin yolları ilk olarak 2011 yılında kesişmiştir. Form Grup, daha önce farklı ürün gruplarında farklı firmalarla temsilcilik bazında çalışmakta olan MHI’nin VRF ürün gamı ile ilgili olarak Form VRF Sistemler San. Tic. A.Ş. isimli bir firma kurmuş ve bu firma ile VRF ürün grubunun Türkiye ve bazı çevre ülkelerdeki tek yetkili satıcılığını üstlenmiştir.

2014 yılı’ndan itibaren VRF alanında “Yılın En Fazla Satış Yapan Firması” ödülünü düzenli olarak üst üste alan Form VRF Sistemleri’nin bu başarısı üzerine MHI ile Form ortak bir firma kurma yolunda görüşmelere başlamışlardır. MHI’nin teknolojik gücü ve inovatif yaklaşımı ile Form Grup’un yalnız satış alanında değil, mühendislik alanında yaptığı çalışmaların ve tecrübenin de bilincinde olarak iki firma, 30 Ocak 2019 tarihinde ortaklık anlaşmasını imzalayarak Form MHI Klima Sistemleri A.Ş.’yi kurmuşlardır.

İlgili Haberler

Ülkenin Önde Gelen Üretici Markalarından ANL Gıda Form Kalitesine Güveniyor

Ülkenin Önde Gelen Üretici Markalarından ANL Gıda Form Kalitesine Güveniyor

Form Şirketler Grubu 58 yıllık sektör tecrübesini günümüz teknolojileriyle birleştirerek projelere katma değer sunuyor. Form; sayısız…
Alerjik Bünyeler İçin Uygun Klima Seçimi

Alerjik Bünyeler İçin Uygun Klima Seçimi

Klima seçimi özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için dikkatli yaklaşılması gereken bir konu. Oysa, doğru klima seçimi…
Otellerin Tercihi “Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri” 

Otellerin Tercihi “Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri” 

Farklı kullanım alanlarına yönelik farklı iklimlendirme çözümleri sunan Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri, otellerde konforu en üst…