Mimsan’ın Mobil Isı Merkezi,  Dış Mekan Uygulamalarında ki Tek Adresiniz

Mimsan’ın Mobil Isı Merkezi, Dış Mekan Uygulamalarında ki Tek Adresiniz

Isıtma sektörünün öncü markası Mimsan tarafından geliştirilen “mobil ısı merkezleri” başta şantiyeler olmak üzere dış mekan uygulamalarının ısıtmasında verimli ve konforlu çözümler sunuyor.

Soğuk havalar kapıda! Şantiyeler ve ısınmaya gereksinim duyan dış mekanlarda ideal ve ekonomik ısıtma sağlamak üzere hazırlıklar başladı. Kazan teknolojilerindeki zengin ürün çeşitliliği ile sektörün lider markası olan Mimsan, “mobil ısı merkezleri” ile dış mekan uygulamalarında da verimli ve konforlu bir ısınma sağlıyor.

Kolay taşıma ve kurulum avantajı

Mimsan AR-GE mühendisleri tarafından geliştirilen “mobil ısı merkezleri”, kolay taşınabilir yapısı ile farklı yerlere transfer ve kurulum avantajı sağlıyor. Başta şantiyeler olmak üzere açık alanlara kurulan çalışma ortamlarında; kullanım sıcak suyu ve ısıtma sistemlerini paket olarak sunuyor. Ayrıca yerleşkenin bulunduğu iklim şartlarına ve ihtiyaca uygun olarak geliştirilen özel tasarımlar ile kullanıcılara, keyifli bir ısınma sağlıyor.

Montaj ve bakım kolaylığı

Bir konteyner görünümüne sahip olarak geliştirilen mobil kazan daireleri, bağlantı ve kurulum için gerekli olan tüm yardımcı ve ana elemanlara sahip olarak üretiliyor. Ayrıca konteynerin açılabilir ön kapağı sayesinde bakım ve arıza hallerinde hızlı ve kolay müdahale imkanı sağlıyor.

Yüksek verim

Isı izolasyonlu sandviç paneller kullanılarak geliştirilen uzun ömürlü konteyner, her türlü hava şartında yüksek verimde çalışarak, ısı kayıplarından kaynaklı enerji maliyetlerinin önüne geçiyor.

Alternatif yakıt avantajı

29 kW – 1000 kW kapasite aralığında üretilen “Mobil ısı merkezleri”, sıvı ve katı yakıt çeşitleriyle de kullanıcılarına alternatifli çözümler sunuyor.

İlgili Haberler

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

MİMSAN Grup, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI 2023’te ziyaretçilerini ağırlamaya…
Mimsan Grup, Çalışanları İçin Prefabrik Kampüs Kurdu

Mimsan Grup, Çalışanları İçin Prefabrik Kampüs Kurdu

Malatya’nın öncü sanayi kuruluşlarından Mimsan Grup, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Malatya Yeşilyurt’ta bulunan fabrikasının arazisine 130…
MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası Mimsan, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan…