MİMSAN Grup’a Üstün İhracat Başarısı Ödülü

MİMSAN Grup’a Üstün İhracat Başarısı Ödülü

MİMSAN Grup, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde 2020 yılında kazan ihracatı alanında gösterdiği performansla “En Çok Kazan İhracatı Yapan Firma” kategorisinde ödül aldı.

Türkiye ısıtma sektörünün öncüsü MİMSAN, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen ve sektörün en başarılı firmalarının ödüllendirildiği “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde 2020 yılında “En Çok Kazan İhracatı Yapan Firma” kategorisinde ödül aldı.

Başarılı İhracatçılar Ödülleri, 19 Ağustos’ta Radisson Blu Hotel & Spa Tuzla’da düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi. Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal ve çok sayıda iklimlendirme sanayicisinin katıldığı törende MİMSAN Grup adına ödülü, MİMSAN Yönetim Kurulu Başkanı Enver İLHAN aldı. İLHAN aldıkları ödülün ardından şunları söyledi: “MİMSAN Grup olarak Türkiye ısıtma sektörünün dünya pazarlarından aldığı ihracatın payını artıran hedeflerimiz ile bu ödülü almayı başardık.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle 2020 yılında küresel ekonomi yüzde 3,4 daraldı ;ancak MİMSAN Grup olarak dış pazarlarımızı çeşitlendirme stratejilerimiz ve hedef pazarlarda kurduğumuz güçlü organizasyonumuz ile krizi, fırsata dönüştürmeyi başardık. Türkiye’nin global markası olma hedefiyle geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda 2021 yılında da hem dünya pazarlarından aldığımız payı hem de marka bilinirliğimizi artırmaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

İlgili Haberler

İSİB, Rusya ve Belarus’tan 42 Firmayı Türkiye’deki İş İnsanları ile Buluşturdu

İSİB, Rusya ve Belarus’tan 42 Firmayı Türkiye’deki İş İnsanları ile Buluşturdu

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 30 Mayıs-2 Haziran 2023 tarihleri arasında Rusya ve Belarus’tan Türkiye’ye gelen…
Mostra Convegno Expocomfort 2024 Tanıtımı İstanbul’da Yapıldı

Mostra Convegno Expocomfort 2024 Tanıtımı İstanbul’da Yapıldı

  İklimlendirme, yapı tesisatı ve yenilenebilir enerji alanlarında dünya çapında bir etkinlik olan MCE – Mostra…
Kayseri Şeker’in Buharını Mimsan Üretecek

Kayseri Şeker’in Buharını Mimsan Üretecek

Kömür yakıtlı kojenerasyon tesislerinin kurulumu konusunda Türkiye’nin öncü markası olan Mimsan, Kayseri Şeker’in Boğazlıyan Şeker ve…