MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası Mimsan, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı IFAT Eurasia’ya katılıyor.

Dünyanın önde gelen çevre teknolojileri fuarı IFAT Eurasia, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta açılıyor. Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da IFAT Eurasia Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.
MİMSAN Grup, fuar ziyaretçileri ile; MİMSAN’ın biyokütleden enerji alanındaki faaliyetlerini, biyokütleden enerji santrallerinin Türkiye’nin enerji arzına sağladığı katkıyı ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak.

Kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütleden enerji santralleri ile sektöre yön veren MİMSAN Grup, fuar ziyaretçileri ile; biyokütleden enerji alanındaki faaliyetlerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak.

Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunan Mimsan Grup, hayata geçirdiğimiz projeler ile ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayarak, sıfır atık hamlesi ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekliyor.

IFAT Fuarı’nda ziyaretçilerini,12. salonda bulunan 402 numaralı standında ağırlayacak.

İlgili Haberler

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

MİMSAN Grup, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI 2023’te ziyaretçilerini ağırlamaya…
Mimsan Grup, Çalışanları İçin Prefabrik Kampüs Kurdu

Mimsan Grup, Çalışanları İçin Prefabrik Kampüs Kurdu

Malatya’nın öncü sanayi kuruluşlarından Mimsan Grup, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Malatya Yeşilyurt’ta bulunan fabrikasının arazisine 130…
MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!

MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası olan MİMSAN Grup, 23-26 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Congresium…