MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!

MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası olan MİMSAN Grup, 23-26 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Congresium – ATO Kongre ve Sergi gerçekleşecek olan; çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve sıfır atık fuarı ENTECH’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler birliği tarafından desteklenen fuar; çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve sıfır atık alanında; Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Amerika’dan sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Enerji, çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında Avrasya’nın en büyük ticaret platformu olan ENTECH Fuarı, 23 – 26 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Congresium – ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda enerji sektörünün profesyonellerini yeniden bir araya getirecek.

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da ENTECH Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Biyokütleden enerji santrali alanında başarılı projelere imza atan MİMSAN Grup, dört gün sürecek fuar süresince standını ziyaret eden sektör profesyonellerine; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayan biyokütle enerji santrallerini anlatacak.
Enerji sektörünün önemli fuarları arasında yer alan Entech Fuarı’nda; Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Amerika’dan sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten MİMSAN Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Hacer İlhan Yiğit, sözlerine şöyle devam etti:
“MİMSAN Grup olarak Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yurt dışındaki projelerde ise daha çok ekipman tedarikçisi konumunda yer alıyoruz.

Sektörümüzün dünyaya tanıtılmasına katkı sağlayan bu tür organizasyonlarda yer alarak; biyokütleden enerji alanında ki gücümüzü dünyaya duyurmayı, mevcut pazarlardaki iş hacmimizi geliştirmeyi ve yeni pazarlarda iş bağlantıları kurmayı hedefliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

Mimsan Grup, 24 – 26 Mayıs’ta ICCI’da

MİMSAN Grup, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük uluslararası enerji fuarı olan ICCI 2023’te ziyaretçilerini ağırlamaya…
Mimsan Grup, Çalışanları İçin Prefabrik Kampüs Kurdu

Mimsan Grup, Çalışanları İçin Prefabrik Kampüs Kurdu

Malatya’nın öncü sanayi kuruluşlarından Mimsan Grup, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Malatya Yeşilyurt’ta bulunan fabrikasının arazisine 130…
MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası Mimsan, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan…