Masdaf, Yetkili Servis Eğitimlerinde “Kusursuz Müşteri Deneyimi”ne Odaklanıyor

Masdaf, Yetkili Servis Eğitimlerinde “Kusursuz Müşteri Deneyimi”ne Odaklanıyor

Pompa sektörünün öncü firması Masdaf, servis personelinin yetkinliğini artırmak ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacıyla Türkiye genelindeki yetkili servisleri için eğitimler düzenlemeye devam ediyor.

Masdaf, Türkiye genelindeki yetkili servislerinin bilgi birikimini artırmak, böylece satış sonrası hizmetlerde kusursuz bir müşteri deneyimi sunmak amacıyla Mas Academy kapsamında düzenlediği eğitimlere devam ediyor.

17 Ekim, 7 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde Masdaf Satış Sonrası Hizmetler departmanı tarafından düzenlenen “Pompa ve Tesisat Tekniği” konulu eğitimlerde; pompa sistemlerinde kullanılan dizel motorlardan elektrikli motorlara, mekanik salmastradan pano ve otomasyon sistemlerine kadar tüm harici ekipmanların; çalışma prensibi, devreye alma ve bakımı konularında önemli bilgiler paylaşıldı.

Türkiye’nin dört bir yanından eğitimlere katılan 100’den fazla servis teknisyeni ve mühendisi, alanında uzman isimlerle deneyimlerini paylaşıp, sorularına yanıt buldu.

Masdaf Teknik Servis Müdürü Hüseyin Takmaz, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen servis eğitimlerinin önemi hakkında açıklamalarda bulundu:
“Müşterilerimizin güvenle hizmet almalarını sağlıyoruz”
Masdaf olarak 50 yıla yakın süredir sektörde birçok başarıya imza attık. Müşteri memnuniyetini odağına alan servis teşkilatımız da Masdaf’ın başarılarında ve pazardaki lider konumuna ulaşmasında önemli bir paya sahip. Ürün ve hizmetlerimizin tüketicide oluşturduğu memnuniyeti daha da geliştirmek için her yıl düzenli olarak organize ettiğimiz eğitimlerle servislerimizin bilgilerini güncel tutarak, onarım ve devreye alma süreçlerinde üst düzey hizmet sunmalarını sağlıyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Orman Yangınlarının Süresi Son 35 Yılda Yüzde 19 Arttı

Orman Yangınlarının Süresi Son 35 Yılda Yüzde 19 Arttı

İklim krizi ve insanların dikkatsizliği nedeniyle dünyada yılda 300 ila 500 milyon hektar orman alanı yanıyor.…
Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Sürdürülebilir akışkan teknolojilerini dünyanın 106 ülkesine ihraç eden Masdaf, hedef pazarlarda katıldığı fuarlarla ihracattaki gücünü artırmaya…
Suyun Yüzde 50’si Yaşam Alanlarına Ulaşmadan İsraf Oluyor

Suyun Yüzde 50’si Yaşam Alanlarına Ulaşmadan İsraf Oluyor

Su, dünya yüzeyinin yüzde 71’ini kaplıyor ancak buna rağmen dünya nüfusunun yarısından fazlası yılda en az…