Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Sürdürülebilir akışkan teknolojilerini dünyanın 106 ülkesine ihraç eden Masdaf, hedef pazarlarda katıldığı fuarlarla ihracattaki gücünü artırmaya devam ediyor. 

Masdaf, 6-8 Eylül’de Kazakistan’da düzenlenen Aquatherm Almaty Fuarı ile 13-16 Eylül tarihlerinde Endonezya’da gerçekleşen Water Indonesia’ya Fuarı’na katıldı. Her iki fuarda da ziyaretçilerden yoğun ilgi gören Masdaf, şimdi de 19-21 Ekim tarihlerinde Azerbaycan’da düzenlenecek Aquatherm Bakü Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor.

Pompa sektöründe yarım asra yaklaşan tecrübesiyle geliştirdiği pompa teknolojilerini, dünyanın 106 ülkesine ulaştıran Masdaf, hedef pazarlarda katıldığı fuarlarla ihracattaki gücünü artırıyor.

Şirket, 6-8 Eylül’de Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen 15. Uluslararası Evsel ve Endüstriyel Isıtma, Su Temini, Sıhhi Tesisat, Klima, Havalandırma Ekipmanları Fuarı Aquatherm Almaty’de; Enduro serisi dalgıç pompaları, INM Genio motor üstü frekans  invertörlü pompaları, YPSP serisi ayrılabilir gövdeli çift emişli santrifüj yangın pompaları, Modul A serisi ikiz pompaları, NMM serisi Uçtan Emişli Monoblok Santrifüj Pompaları ve Hexa serisi motor üzeri frekans invertörlü paslanmaz çelik hidroforları tanıttı.

Masdaf son olarak, 13-16 Eylül tarihlerinde ise Endonezya’nın en büyük enerji ve mühendislik fuarı olan Water Indonesia’ya katılarak, OMK serisi yüksek basınçlı kademeli santrifüj pompaları, Enduro serisi dalgıç pompaları, UKMS serisi kendinden emişli atık su pompalarını ve NM serisi uçtan emişli norm santrifüj pompaları ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Konuya ilişkin değerlendirme de bulunan Masdaf Yurt Dışı Satış Müdürü Osman Çetinkaya:

“Masdaf olarak, iç pazardaki iddiamızı yurt dışı pazarlarda da sürdürüyoruz. Ürünlerimiz 100’den fazla ülkede büyük ilgi görüyor. Markamızın hedef pazarlardaki bilinirliğine daha fazla katkı sağlamak için fuarları bir fırsat olarak görüyoruz. Son olarak Kazakistan’da katıldığımız Aquatherm Almaty ve Endonezya’da katıldığımız Water Indonesia fuarlarını, başarılı bir şekilde geçirmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de pazar payımızı artırma hedeflerimiz doğrultusunda hedef pazarlardaki ihtisas fuarlarına katılmaya devam edeceğiz. 19-21 Ekim tarihlerinde Azerbaycan’da düzenlenecek Aquatherm Bakü Fuarı’da bu yıl katılım sağlayacağımız fuarlar arasında yer alıyor” dedi.

İlgili Haberler

Dünya Enerjisinin Yüzde 20’sini Tüketen Pompalarda Tasarrufun Yolları 

Dünya Enerjisinin Yüzde 20’sini Tüketen Pompalarda Tasarrufun Yolları 

Dünyada sarf edilen elektriğin yüzde 20’sini pompalar tüketiyor. Ancak; binalarda, endüstride, altyapı uygulamalarında, ısıtma, soğutma ve…
Masdaf, 10. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme Zirvesi’ne Katıldı

Masdaf, 10. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme Zirvesi’ne Katıldı

Masdaf İnsan Kaynakları Müdürü Sultan Eren, 10. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme Zirvesi’ne konuk olarak katıldı.…
Masdaf, Türkiye’de Bir İlk Olan “f-connect” ile Four Essentials’a Damga Vurdu!

Masdaf, Türkiye’de Bir İlk Olan “f-connect” ile Four Essentials’a Damga Vurdu!

Masdaf, Dekogroup ve Taytech proje ortaklığıyla düzenlenen Four Essentials Engineering Meeting etkinliğinde Türkiye’de bir ilk olan…