Masdaf, Four Essentials 2023’te Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörlerinin Profesyonelleri ile Buluştu

Masdaf, Four Essentials 2023’te Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörlerinin Profesyonelleri ile Buluştu

Pompa sektörünün lider markalarından biri olan Masdaf, “mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan; yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getiren Four Essentials 2023’e katıldı.

2 Mayıs’ta Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen etkinliğin sponsorları arasında yer alan Masdaf, standında ağırladığı sektör profesyonelleri ile; yenilikçi ve sürdürülebilir akışkan teknolojilerinin iklim kriziyle mücadelede ki rolü hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Yarım asra yaklaşan köklü geçmişiyle Türkiye pompa sektörüne öncülük eden Masdaf, mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan; yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getiren Four Essentials 2023’e katıldı.

Deko Group tarafından 2 Mayıs’ta Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen ve ana teması “Mekanik Tesisat; Sürdürülebilirlik, Tasarruf ve Deprem Gerçeği” olan mühendislik toplantısının moderatörlüğünü ise M. Serdar Kuzuloğlu üstlendi.

Etkinliğin sponsorları arasında yer alan Masdaf, standında ağırladığı sektör profesyonelleri ile; yenilikçi ve sürdürülebilir akışkan teknolojilerinin iklim kriziyle mücadelede ki rolü hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Four Essentials 2023’e ilişkin değerlendirmelerde bulunan Masdaf Satış ve Pazarlama Direktörü Barış Geren, “Masdaf olarak, sektördeki öncü ve lider pozisyonumuz gereği sektörümüze değer katacağına inandığımız, odağında sürdürülebilirlik olan projeleri değerlendirip, çeşitli sponsorluklarla desteklemeye özen gösteriyoruz. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Four Essentials’da bunlardan bir tanesi. Etkinlik süresince mekanik tesisat ve inşaat sektörünün değerli profesyonellerini standımızda ağırlamaktan ve sürdürülebilir akışkan teknolojilerimiz hakkında bilgiler paylaşmaktan memnuniyet duyduk, tüm katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Haberler

Orman Yangınlarının Süresi Son 35 Yılda Yüzde 19 Arttı

Orman Yangınlarının Süresi Son 35 Yılda Yüzde 19 Arttı

İklim krizi ve insanların dikkatsizliği nedeniyle dünyada yılda 300 ila 500 milyon hektar orman alanı yanıyor.…
Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Masdaf, Katıldığı Fuarlarla İhracattaki Gücünü Arttırıyor

Sürdürülebilir akışkan teknolojilerini dünyanın 106 ülkesine ihraç eden Masdaf, hedef pazarlarda katıldığı fuarlarla ihracattaki gücünü artırmaya…
Suyun Yüzde 50’si Yaşam Alanlarına Ulaşmadan İsraf Oluyor

Suyun Yüzde 50’si Yaşam Alanlarına Ulaşmadan İsraf Oluyor

Su, dünya yüzeyinin yüzde 71’ini kaplıyor ancak buna rağmen dünya nüfusunun yarısından fazlası yılda en az…