LUFTSİS A.Ş., BLYGOLD ile Türkiye MASTER-Franchisor anlaşması imzaladı

LUFTSİS A.Ş., BLYGOLD ile Türkiye MASTER-Franchisor anlaşması imzaladı

video
play-sharp-fill

30 yılı aşkın süredir HVAC sistemleri bataryaları için korozyon kaplama sistemleri üretimi ve uygulamaları yapan Blygold, LUFTSİS A.Ş ile Türkiye MASTER-Franchisor anlaşması imzaladı. Anlaşma ile kurulan Blygold Turkey, HVAC sektöründe korozyon önleme ve korozyona bağlı sorunlara yönelik çözümler sunacak. Blygold Turkey ve Luftsis Klima Genel Müdürü Uğur Darcan, 5 Haziran tarihinde Dedeman Otel’de düzenlenen basın toplantısında Blygold’la yapılan anlaşmanın detaylarını basın mensuplarına anlattı.  Blygold ürünlerin ve hizmetlerinin anlatıldığı basın toplantısına HVAC sektörün de faaliyet gösteren firmalardan temsilciler de katıldı.

Kendi sektöründe dünya lideri bir marka olan Blygold, merkez tesisleri Hollanda da olmak üzere 56 ayrı ülkede franchisor bayileri ve ülke bazlı Master franchisor distribütörleri ile HVAC sektörüne hizmet vermektedir. BlyGOLD PoluAl XT adı verilen Alüminyum pigmentli Poliüretan korozyon kaplama sistemi kendi adına tüm dünyada patentlidir. Devrim niteliğindeki bu ürün korozyon önleme ve korozyona bağlı ısı değişiciler ve metal yüzeylerde zaman içerisinde oluşan %20 varan kapasite kayıplarını önlemektedir.

Blygold Turkey ve Luftsis Klima Genel Müdürü Uğur Darcan, 5 Haziran tarihinde Dedeman Otel’de düzenlenen basın toplantısında Blygold’la yapılan anlaşmanın detaylarını basın mensuplarına anlattı.

İlgili Haberler

Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu

Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu

  Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan: Bu sektörün bir paydaşı olarak İSKİD üyeliğimizle sektöre katkı…
LUFT Bilgisayar Destekli ARGE / Simulasyon Departmanı Kurdu

LUFT Bilgisayar Destekli ARGE / Simulasyon Departmanı Kurdu

İnovatif yeni versiyon Klima cihazları üretimi yapan LUFT Klima Sistemleri kendi bünyesinde bilgisayar destekli tasarım ve…