LINK YAPI, ISK-SODEX  2021 Fuarı’na Katıldı

LINK YAPI, ISK-SODEX 2021 Fuarı’na Katıldı

LINK YAPI, 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında 15.si düzenlenen sektörümüzün en önemli fuarları olan ISK-SODEX Fuarı’na katılarak Sistem Çözümlerini ziyaretçileri ve profesyoneller ile buluşturdu.

Mekanik tesisat sektörünün önde gelen firmalarından LINK Yapı, Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya bölgesinin en büyük HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı olan uluslararası ISK_SODEX Fuarı’nda; Tesisat Bağlantı Sistemleri, Modüler Profil Sistemleri, Havalandırma Bağlantı Sistemleri, Ses ve Titreşim Yalıtımı Sistemleri, Sismik Sınırlama Sistemleri, Endüstriyel Askı Destek Sistemleri ve Yapı Tespit Sistemleri alanında ki çözümleri ve ürün gamı ile ziyaretçilerini ağırladı.

Ulusal ve uluslararası alanda çözüm ortağı olduğu prestijli projelerle de dikkat çeken Link Yapı, aynı zamanda fuarın en güçlü katılımcılarından biri oldu. Geniş ürün gösterimi ile stant alanına adeta showroom kuran LINK Yapı yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilerin beğenisini kazanarak yoğun ziyaretçi aldı.

Bu yıl, %27 oranında yabancı ziyaretçi artışı olan fuar, 27 ülkeden 812 katılımcı, Türkiye dahil 95 ülkeden fuarı ziyarete gelen 86.217 sektör profesyonelini bir araya getirerek rekor bir kapanışa da imza attı.

İlgili Haberler

LINK YAPI, Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu’na Katılıyor

LINK YAPI, Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu’na Katılıyor

LINK YAPI, 31 Mart – 02 Nisan tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayı, Rumeli Sergi Salonu’nda…
Bomaksan 2022’de Yüzde 70 Büyüyecek

Bomaksan 2022’de Yüzde 70 Büyüyecek

Bomaksan’dan büyüme atağı Global pazarda artan talepleri karşılamak amacıyla kapasite artırımına yönelen yerli üretici Bomaksan, 2022’yi…
FKS Klima Santrali Eurovent Sertifikası Aldı

FKS Klima Santrali Eurovent Sertifikası Aldı

Ar-Ge yatırımlarıyla sektöre öncülük eden Form Şirketler Grubu’nun İzmir’deki fabrikasında geliştirilen ve üretilen yeni ürünü FKS…