LG’nin Single Split Yarı Ticari Klimaları, Kompakt Dış Ünitesiyle HVAC Sektörüne Yön Veriyor

LG’nin Single Split Yarı Ticari Klimaları, Kompakt Dış Ünitesiyle HVAC Sektörüne Yön Veriyor

LG Electronics (LG), LG Single Split klimalarla, ister ev, ister küçük ticari işletmelere temiz, ferah ve doğadan gelen yenilenmiş hava sunuyor. LG Single Split klimaların çok yönlü üniteleri, kullanıcılara en uygun iklimlendirme çözümü sunmak amacıyla farklı konfigürasyonlarda birleştirilebiliyor. Evlerden ofislere, mağazalardan ticari işletmelere kadar ihtiyaç duyulan her alanda iklimlendirme çözümü sunan LG Single Split Klimalar, daha güçlü ve çok yönlü sistem olanakları sunmak için çoğalan kombinasyon seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Kombinasyonlar Genişledi

Her bina veya tesis, binanın boyutuna, yapısına ve kullanımına bağlı olarak kapasite ve sistem konfigürasyonu için kendine özgü gereksinimlere sahip oluyor. Tam da bu nedenle, mühendisler yeni bir HVAC kurulumu planlarken, uygun sistem yapılandırmasını belirlemek amacıyla, binanın ihtiyaçlarını ve yapısını derinlemesine inceliyorlar. LG Single Split, birbirinden farklı sistem konfigürasyonlarına olanak tanımasıyla tüm süreci daha kolay işler hale getiriyor. Kullanıcılara daha fazla seçenek sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sistem verimliliğini artıran, kurulumlar için gereken alan miktarını azaltan ve birçok ek avantaj sunan daha güçlü bir çözüm sağlıyor.

LG’de Seçenek Çok

Single Split dış üniteler, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılarken daha da özelleştirilmiş çözümler sunmak için geniş bir model ve kapasite yelpazesine sahip. H-Inverter yüksek performanslı modeller, düşük ortam sıcaklıklarında yüzde 17 daha yüksek ısıtma kapasitesi, sıcaklığın fazla olduğu koşullarda ise yüzde 7 daha yüksek soğutma kapasitesi sunuyor. Standart ünitelerdeki 85 metreye varan boru uzunluğu, daha geniş bir çalışma alanı sağlarken, kompakt ve kurulumu kolay üniteler ise, 50 metreye kadar boru uzunlukları sunarak kurulum alanını en iyi şekilde kullanıyor. Kompakt dış üniteler, alan kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve kurulumu kolaylaştırmak için toplam yüksekliği ve yüzey alanını yüzde 40 azaltıyor. Bu birim modellerin her biri farklı kapasitelerde bulunuyor ve tesisler arasında mükemmel SEER sınıfı ve SCOP değerleri sunuyor. LG ayrıca, görsellik ve işlevsellik ihtiyacını karşılamak için farklı şık iç üniteler sağlıyor. AHU bağlantısı ile birleştirildiğinde, Single Split her ortam için daha sağlam ve çok yönlü bir çözüm olduğunu kanıtlıyor.

LG İnovasyonda Bir Adım Önde

LG’nin tüm HVAC çözümlerinde olduğu gibi, Single Split de LG’den beklenen yenilikleri ve avantajları sunuyor. Alttan sıkıştırma özellikli LG R1 Kompresör, Single Split’in optimum verimlilikle düşük gürültüyle çalışmasını sağlıyor. LG’nin bu tescilli hibrit scroll kompresörü daha basit bir yapıya sahip olmasının yanı sıra daha dayanıklı ve güvenilir. LG Çift Algılamalı Akıllı Yük Kontrolü, buharlaşma sıcaklığını ayarlamak için hem sıcaklığı, hem de nemi algılayabiliyor ve daha yüksek verimlilikle daha konforlu ortamlar sağlıyor. LG sistem sensörü teknolojisi, insanların var olup olmamasına bağlı olarak ısıtma ve soğutmayı ayarlamak için bulunduğu alandaki doluluğu tespit edebiliyor. Sistem, ortamın kalabalık olduğu saatlere göre hava akışını ayarlamak ve hedef sıcaklıklara ulaşmak için yapılandırılabiliyor. Bunların yanı sıra, Single Split daha hızlı ve daha hassas sıcaklık kontrolü için aynı anda sıcaklık ve basıncı algılayabiliyor. Sistem aynı zamanda daha çevre dostu R32 soğutucu ile de çalıştırılabiliyor. LG ThinQ ve merkezi kontrol bağlantısı ile Single Split’in verimliliği, konforu ve rahatlığı artıyor.

Ticari alan yönetmek veya evleri konforlu hale getirmek için, LG Single Split müşterilere daha fazla seçenek getiriyor. Single Split’in farklı kurulum kombinasyonları, birbirinden farklı ortamlar için daha verimli, konforlu, kullanışlı ve yerden tasarruf sağlayan çözümler getiriyor.

İlgili Haberler

Orta Asya’nın En Önemli Projesi Silk Road Samarkand’a Dünya Lideri Daikin Tercih Edildi

Orta Asya’nın En Önemli Projesi Silk Road Samarkand’a Dünya Lideri Daikin Tercih Edildi

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, zengin ürün gamı, iklimlendirme çözümleri, satış öncesi ve sonrası yaklaşımıyla uluslararası…
Sürdürülebilirlik İzinde Daha Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün

Sürdürülebilirlik İzinde Daha Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün

Systemair, imza attığı teknolojiler ve kabul ettiği küresel anlaşmalarla hem HVAC sektörü hem de gezegenimiz için…
LG Electronics, U.S. EPA Tarafından 2022 Enegry Star Ortağı Olarak Seçildi

LG Electronics, U.S. EPA Tarafından 2022 Enegry Star Ortağı Olarak Seçildi

U.S. EPA, LG’nin Çevresel Sürdürülebilirlik alanındaki faaliyetlerini onurlandırdı. LG ayrıca, EPA’nın Gelişen Teknoloji Ödülünü de Kazandı. …