Konfor ve Kalitenin Ön Planda Tutulduğu Projelerde GF Hakan Plastik

Konfor ve Kalitenin Ön Planda Tutulduğu Projelerde GF Hakan Plastik

GF Hakan Plastik, proje pazarının tercih edilen markası olmayı sürdürüyor.  Kaliteli malzeme seçimi, konfor ve güvenliğin ön planda tutulduğu projelerden Ataşehir Modern ve TEMA İstanbul 2’de kullanılan GF Silenta 3A, sahip olduğu özelliklerle yüksek beklentilere yanıt veriyor.

İstanbul’un merkezinde ferah, dingin ve konforlu bir yaşam vadeden Ataşehir Modern projesi, birbirinden bağımsız şekilde konumlandırılan üç kuleden oluşuyor. Proje, 979’u konut, 44’ü ticari alan olmak üzere toplam 1023 bağımsız bölümden oluşuyor. Çok katlı bir yapıya sahip olan projede, tesisat seslerini en az seviyeye çekerek, gürültü kirliliğinin önüne geçilmesi için 4 l/s de 16 dB(A) ses seviyesine sahip GF Silenta 3A kullanıldı.

Yine kalite ve konforun az katlı mimari özellikleriyle sunulduğu Tema İstanbul 2 projesinde de GF Silenta 3A tercih edilen ürün oldu. Ayrı konseptler içerisinde tasarlanan 70 adet villa ve 2.280 adet daire seçeneğine sahip proje, az katlı ve yatay mimarisi, yüksek tavan yapıları, yere kadar her an manzara ile bütünleşen ve ışık alan camları, geniş ve ferah iç mekânları, kaliteyi özünde taşıyan malzeme seçimi ile dikkat çekiyor.

DIN 4109 ve DIN 4102 gibi sistem standartları dikkate alınarak formüle edilen ve PP ham maddeden üretilen ses yalıtımlı GF Silenta 3A, üç katmanlı yapısı ile ses yayılımını en az seviyelere indiriyor: Ph değerleri 2 ile 12 arasında olan kimyasal ortamlara uygun 3 katmalı boruların iç katmanın kimyasal dayanımı ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde tesisatta sağlıklı akış sağlıyor. Orta katmandaki mineral katkılar tesisat sesini sönümlerken, darbe dayanımına sahip PP dış katman, trafik yükü olan alanlarda, yeraltı ve yerüstü drenaj sistemlerinde de kullanıma olanak tanıyor.

Özel tasarlanmış contaları ile hızlı ve kolay montaj imkânı sunan GF Silenta 3A, konutlar, endüstriyel binalar, hastaneler, oteller, ofisler, rezidanslar, yer altı drenaj sistemleri,  endüstriyel mutfaklar, merkez vakumlu temizlik sistemleri, egzoz gaz sistemleri, kimyasal madde taşıma sistemleri gibi alanlarda kullanılabiliyor. EPD belgesine sahip GF Silenta 3A, çevreye karşı duyarlı üretimi ve geniş ürün ailesi ile projelere fayda odaklı çözümler sunuyor ve yapıların geleceğe güvenle ulaşmasına katkı sağlıyor.

İlgili Haberler

GF Hakan Plastik, “Herkes İçin Erişilebilir Su Yönetiminin Sağlanması Bir Zorunluluk“

GF Hakan Plastik, “Herkes İçin Erişilebilir Su Yönetiminin Sağlanması Bir Zorunluluk“

GF Hakan Plastik: “Kuraklık, çölleşme ile mücadele, ekosistemin korunması ve herkes için erişilebilir su yönetiminin sağlanması…
GF, Dördüncü Kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri Listesinde

GF, Dördüncü Kez Financial Times Avrupa’nın İklim Liderleri Listesinde

Georg Fischer (GF), üst üste dört yıldır dünyanın önde gelen gazetelerinden Financial Times’ın Avrupa’nın İklim Liderleri…
Eğitimde Segmentasyon ve Teknoloji Kullanımı Başarıyı Getiriyor

Eğitimde Segmentasyon ve Teknoloji Kullanımı Başarıyı Getiriyor

GF Hakan Plastik, kurum içi eğitimlerden bayi/müşteri eğitimlerine; sektörde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitimlere kadar…