Kombi Klima Shop Elazığ Şube Açılışını Yaptı

Kombi Klima Shop Elazığ Şube Açılışını Yaptı

Kombi Klima Shop İstanbul dışındaki ilk şubesini, Elazığ’da 12 Ocak tarihinde 320 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

İstanbul’dan 81 ilde 4.500’ün üzerinde firmaya hizmet veren Kombi Klima Shop, Doğu ve Güneydoğu Bölgesindeki verimliliğini arttırmak için Elazığ – Malatya yolu üzerinde kapalı 3.600 m2, toplam 5.000 m2 alana sahip depo ve şube yatırımı yaptı.

Açılışta sektördeki değerli markaların yöneticilerinden, iş ortaklarına, Ticaret Sanayi Odasından, Esnaf ve Sanatkarlar Odasına, sektörel dergilerden, yerel basına birçok katılımcı yer aldı.

Kurdele kesim töreni, Kombi Klima Shop Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Kaya’nın hoş geldiniz ve açılış konuşması ile başladı. Verimlilik vurgusu yapan ve Elazığ ve Bölge firmalarına teşekkür eden Kaya, sözü sektörün değerli yöneticilerine ve oda başkanlarına bıraktı.

Sırası ile Baymak Kurumsal Müşteriler Müdürü Fahri Dolar, Termoteknik Genel Müdürü Emin Kasan, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turan Kurnaz, Furkan Mühendislik sahibi Mahir Sönmez açılışa konuşmalarıyla destek vererek, Kombi Klima Shop’a yeni şubelerinin hayırlı olmasını dilediler ve sektöre olan katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Açılış duası ile kurdele merasimi gerçekleşti. Daha sonra misafirler, öğlen yemeğinde sohbet etme fırsatı buldular.

Kombi Klima Shop toplam 5.000 m2 depo alanına sahip Elazığ Şubesi ile Doğu ve Güneydoğu Bölgesindeki müşterilerine çok daha yakın olmayı hedeflemektedir. Elazığ içinde kendi sevkiyat araçları ile iş ortaklarına yarım günde teslimat yapmaktadır. Çevre il ve ilçelere de teslimat süresini kısaltmıştır. Türkiye genelinde büyüyen saha satış ekibi ile de her firmaya dokunarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kombi Klima Shop’u daha yakından tanımak isteyenler, aşağıdaki QR koddan açılışın tekrar videosunu izleyebilirler.

İlgili Haberler

Kombi Klima Shop Bosch Partner Üyeleri ile Bakü’de Buluştu

Kombi Klima Shop Bosch Partner Üyeleri ile Bakü’de Buluştu

Kombi Klima Shop Bosch Partner Üyeleri “Bosch Kombi Seyahat Kampanyası” kapsamında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de unutulmaz 3…
Kombi Klima Shop & Bosch Geleneksel Kıbrıs Bayi Toplantısı 01 – 03 Mart’da Düzenlendi

Kombi Klima Shop & Bosch Geleneksel Kıbrıs Bayi Toplantısı 01 – 03 Mart’da Düzenlendi

 Geleneksel Kıbrıs Bayi toplantısı, Acapulco Resort Convention Otel’de 300 kişinin katılımı ile gerçekleşti. 01 – 03…
Kombi Klima Shop Alibeyköy Şube Açılışını Yaptı…

Kombi Klima Shop Alibeyköy Şube Açılışını Yaptı…

Kombi Klima Shop İstanbul’daki yeni şubesini, Alibeyköy’de 8 Aralık tarihinde sektörden 400 temsilcinin katılımıyla gerçekleştirdi. Bugüne…