KARYER, MCE 2024 Fuarında Yenilikçi Yaklaşımını Sergiledi

KARYER, MCE 2024 Fuarında Yenilikçi Yaklaşımını Sergiledi

Karyer, 12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşen, Uluslararası fuarların en önemlilerinden biri olan Mostra Convegno Expocomfort-MCE 2024 Fuarı’nda yerini aldı.

Fuarda potansiyel müşterilerle buluşarak inovatif ürünlerini tanıtmak ve sürdürülebilir iş birlikleri oluşturmak adına önemli bir adım attı. Enerji verimliliği, çevresel sürdürülebilirlik ve kullanıcı konforunu ön planda tutarak sektörde fark yaratan Karyer, bu sene MCE 2024 fuarında çeşitli sektörlere yönelik sunduğu rekabetçi HVAC&R çözümleri ile adından oldukça söz ettirdi.

Isı pompası bataryası, fuar boyunca ziyaretçilerinin yoğun ilgisini çeken ürünlerinin başında yer aldı. Güneş kolektörleri ile entegre edilerek kullanılabilen bu bataryalar, iç mekan ısıtmasında etkili çözümler sunuyor. Karyer’in ısı pompası bataryaları, yüksek enerji verimliliği ve bütçe dostu olması gibi sunduğu avantajlarla ziyaretçiler için çekici bir seçenek haline geldi.

Karyer, geniş ürün yelpazesi ile HVAC&R sektöründeki değişen ihtiyaçlara etkili çözümler sunmayı sürdürüyor. 46 yıllık mirasının getirdiği tutku ve kararlılıkla her geçen gün daha da güçlenip, emin adımlarla yolculuğuna devam ediyor. Sektördeki yenilikçi yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Karyer, gelecekte de sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.

İlgili Haberler

KARYER 2023 Yılında Türkiye’nin İhracat Sıralamasında Önemli Bir Başarıya İmza Attı

KARYER 2023 Yılında Türkiye’nin İhracat Sıralamasında Önemli Bir Başarıya İmza Attı

İklimlendirme sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan ve 1978 yılından beri ürettiği seri ve özel üretim…
KARYER İhracatta Bir Kez Daha Zirveyi Bırakmıyor!

KARYER İhracatta Bir Kez Daha Zirveyi Bırakmıyor!

KARYER, “Dünya’nın en iyi 7 Isı Eşanjörü üreticisi arasında yer alma” vizyonu doğrultusunda, belirlediği hedefe emin…
Türk İklimlendirme Sektöründen  İtalya Çıkarması

Türk İklimlendirme Sektöründen İtalya Çıkarması

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, 158 sektör temsilcisi ile iklimlendirme sektörünün kalbinin attığı MCE 2024 Fuarı’na katıldı…